„Zabieg przyniósł mi pewność siebie”


Dlaczego zdecydowałam się na zabieg?

Przede wszystkim nos jest centralnym punktem naszej twarzy. Nie da się go ukryć. Każdy, kto ze mną rozmawia w pierwszym momencie widzi mój nos. I taki dyskomfort psychiczny towarzyszy mi już tak długo, że w końcu zdecydowałam się, że mogę to zmienić i spełnić swoje marzenia. Co mi da ten zabieg? Przede wszystkim pewność siebie – to jest najważniejsze. Podczas rozmowy z innymi będę wiedziała, że nikt nie skupia uwagi na moim nosie, tylko na mnie.

Casting zmienił moje życie

Gdy otrzymałam telefon, że zakwalifikowałam się do castingu to nie mogłam w to uwierzyć. Byłam bardzo szczęśliwa. Tuż przed samym zabiegiem nie czułam strachu. Byłam świadoma co robię i po co to robię. Przede wszystkim – że robię to dla siebie. Nie musiałam zażyć żadnej tabletki przeciwbólowej – pełen spokój. Nawet przez chwilę nie przyszło mi do głowy, że coś może się nie udać. Wiedziałam, że na pewno będę ten nos miała lepszy… a mam piękny.

Czy warto?

Jeżeli ktoś marzy o operacji absolutnie nie powinien się tego bać. Marzenia warto spełniać. Nigdy nie cofnęłabym czasu. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Gosia - przed operacją korekty nosaGosia - po operacji plastycznej nosaGosia - po operacji plastycznej nosaGosia - po operacji plastycznej nosa
KLIKNIJ na zdjęcie, jeżeli chcesz powiększyć obraz


Przyłącz się do nas na Facebooku: