Chirurgia plastyczna

Nasza klinika Beauty Group w Szczecinie zajmuje się konsultacją oraz wykonywaniem zabiegów zarówno z zakresu chirurgii, jak i medycyny estetycznej. W placówce przeprowadzane są operacje plastyczne piersi, brzucha, ud, ramion, rąk, warg sromowych i odbytu. Wykonywane są również zabiegi części twarzy, w tym powiek, brwi, nosa i jego przegrody, uszu, czy szyi.

Zajmujemy się usuwaniem przepuklin brzusznych i pachwinowych oraz żylaków, a także modelowaniem sylwetki i liposukcją. Oferujemy usługi z dziedziny chirurgii i medycyny estetycznej, w zakres których wchodzą między innymi operacje plastyczne piersi, liftingi, korekty zmarszczek, mezoterapia, modelowanie sylwetki czy wypełnianie ust.

Wykonywane przez nas usługi zostały szczegółowo przedstawione w poszczególnych zakładkach, a w celu konsultacji lub też wyznaczenia daty indywidualnej wizyty w naszym punkcie, prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu bądź formularza kontaktowego. Koszt poszczególnej usługi przedstawiony został w cenniku, dostępnym na naszej stronie, dlatego w przypadku zainteresowania prosimy o przejście do odpowiedniej zakładki.

Doradztwo, diagnostyka, zabiegi oraz sposoby leczenia

Chirurgia plastyczna jest złożonym zagadnieniem, dlatego przed podjęciem decyzji zawsze upominamy naszych Pacjentów o jej dokładnym przemyśleniu. Kadra pracownicza Kliniki Beauty Shop w Szczecinie do każdego podchodzi indywidualnie i postara się odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie.

Na konsultację można się umówić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

proponujemy państwu następujące zabiegi: