O klinice – chirurgia plastyczna – SZCZECIN

Kiedy wiele lat temu Klinika Chirurgii Plastycznej Beauty Group w Szczecinie rozpoczynała swoją działalność, nie przypuszczaliśmy, że dzięki tysiącom wykonanych operacji będziemy mieli tak duży wkład w jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi medycyny, jaką jest chirurgia plastyczna. Na przestrzeni tego czasu obserwowaliśmy nie tylko ogromny postęp w chirurgii plastycznej, ale przede wszystkim rozwijaliśmy się wraz z nią, kładąc nacisk na wdrażanie nowych technologii i technik operacyjnych, nieustannie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów.

Witamy w Beauty Group - Artplastica

W ciągu tych lat, nie tylko parliśmy do doskonałości w klasycznych metodach stosowanych w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej, lecz także staliśmy się pionierami nowych technologii i sposobów poprawiania wyglądu naszych pacjentów i tym samym zwiększania ich komfortu psychicznego. Przy tym rozwijaliśmy się i wciąż rozwijamy jako miejsce, w którym pacjenci mogą, oprócz uzyskania najlepszej opieki medycznej, poczuć się jak w domu, co zapewniają zarówno nasza wykfalifikowana i otwarta na ich potrzeby kadra oraz placówka, która spełniając najwyższe standardy jednocześnie zachowuje domowe ciepło i jest położona w spokojnej okolicy nieopodal jednych z najpiękniejszych terenów zielonych zachodniej Polski – Lasu Arkońskiego i Puszczy Wkrzańskiej.


Beauty Group - Artplastica - salon

Zarządzanie ( wyróżnia nas unikalny model pracy)

W ciągu wieloletniej działalności Kliniki Chirurgii Plastycznej Beauty Group byliśmy świadkami wielu fascynujących przemian. Operacje plastyczne nie ograniczają się bowiem do poprawy wyglądu zewnętrznego. Bardzo często zdarza się, że pomyślnie przeprowadzony zabieg, np. operacja biustu, plastyka brzucha czy korekta nosa, jest początkiem przemian w życiu pacjenta.

Spektakularny postęp w zakresie technik operacyjnych, stosowanie najnowocześniejszych preparatów i implantów piersi oraz coraz doskonalszej aparatury medycznej stawia chirurgię plastyczną w jednym rzędzie z dziedzinami high technology. Nasza placówka oferuje szeroki zakres operacji: powiększanie biustu, lifting twarzy, liposukcja, korekta nosa i wiele innych. W rezultacie dynamicznego rozwoju tej gałęzi medycyny na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele placówek chirurgii plastycznej, świadczących swoje usługi. Wobec tak szerokiej i zróżnicowanej oferty przy wyborze odpowiedniej kliniki konieczna jest rozwaga.

Poniżej przedstawiamy kryteria, jakimi wg nas warto się kierować przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu operacji plastycznej:

  • KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA 2021
  • Certyfikat - Jakość Roku 2017 - ZŁOTO - w kategorii usługa roku - operacje plastyczne JAKOŚĆ ROKU 2017
  • JAKOŚĆ ROKU 2015
  • Zadowolony Pacjent 2015
  • nagroda-godlo Złote Godło Programu Quality International 2013
  • nagroda-jakoscroku2013 JAKOŚĆ ROKU 2013
  • nagroda-perla Perła Quality International

Procedury bezpieczeństwa i higieny pracy o najwyższym standardzie zostały przez nas wdrożone w trosce o pacjenta, którego dobro zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione przez niezależne firmy certyfikujące, jednak najcenniejszą dla nas nagrodą jest zadowolenie i komfort naszych pacjentów.


Placówka

Operacja plastyczna, niezależnie od jej zakresu jest zawsze ingerencją w organizm pacjenta. Pamiętajmy o tym, że sam zabieg to dopiero połowa sukcesu. Równie ważnym elementem jest proces rekonwalescencji. Warto zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach będzie ona przebiegać. Dla komfortu naszych pacjentów uzyskaliśmy kompromis pomiędzy surowością i wymogami medycznymi nowoczesnego bloku operacyjnego i pozostałej części medycznej kliniki, a częścią rekreacyjną w której zapewniamy najwyższy komfort i odstresowujący klimat.

W niemedycznej części placówki zadbaliśmy o stworzenie domowej atmosfery wpływającej pozytywnie na proces rekonwalescencji, co potwierdzają zarówno badania jak i opinie pacjentów. Osiągnęliśmy to poprzez zaprojektowanie naszego ośrodka tak, aby jego fragmenty rekreacyjne przywodziły na myśl spokojną willę – dom, w którym pacjent może poczuć się bezpiecznie i zrelaksować się. Zarówno wystrój wnętrz jak i wygląd zewnętrzny kliniki dostosowywane są tak, aby zapewnić to uczucie. Również jej lokalizacja poza centrum i gwarem miasta, w pobliżu terenów leśnych i parków wybrana została w tym celu. Zadbaliśmy o to, by uniknąć wrażenia przebywania w zimnym, wrogim i negatywnie kojarzącym się szpitalu. Dzięki temu nasi pacjenci nie tylko poddają się zabiegom medycznym, ale również zapewniają sobie relaks w pięknym i przyjaznym otoczeniu. Wybierając nas, dbają nie tylko o somę, lecz także o psyche.

W Beauty Group zapewniamy wszystkim pacjentom całodobową opiekę medyczną pod kontrolą wykwalifikowanego personelu. Bez przerwy jesteśmy na posterunku, aby nieustannie dbać o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort naszych gości.

Wszystkie sale opieki pooperacyjnej w naszej klinice chirurgii plastycznej Beauty Group zaopatrzone są w najwyższej jakości sprzęt, monitorujący parametry życiowe pacjenta. Pacjentom, którzy chcą połączyć operację plastyczną z wypoczynkiem, gwarantującym odzyskanie pełni sił witalnych, oferujemy przytulne pokoje w części hotelowej kliniki. Tę ofertę kierujemy również do osób, które podczas rekonwalescencji potrzebują wsparcia bliskich. Osoby towarzyszące, po uprzedniej rezerwacji, mogą przebywać w części hotelowej naszej placówki.

W celach bezpieczeństwa cała placówka jest monitorowana przez system kamer.


Personel administracyjny

Wszyscy nasi pracownicy, zarówno ci, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt, jak i ci, którzy dbają o niego pośrednio na co dzień nie mając z nim styczności muszą reprezentować najwyższy poziom kompetencji, życzliwości i być zawsze otwartymi na okazanie pomocy.

Każdemu pacjentowi, który poddaje się w naszej klinice operacji plastycznej lub zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej gwarantujemy pełną anonimowość.

Nasz personel biegle posługuje się, oprócz języka polskiego, również angielskim i niemieckim. W tych trzech językach odbywają się także konsultacje lekarskie z chirurgami plastycznymi.

Witamy w Beauty Group - Artplastica


Logistyka

Pacjenci przyjeżdżający do naszej kliniki w celu wykonania operacji plastycznej, to nie tylko mieszkańcy naszego kraju, ale i obcokrajowcy. Od samego początku naszej działalności staraliśmy się brać czynny udział w rozwoju turystyki medycznej w Polsce, o czym świadczą liczne reportaże na temat naszej pracy w zagranicznych tytułach prasowych.

www.artplastica.pl/media-o-nas

W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że perspektywa zabiegu chirurgicznego jest dla wielu pacjentów wystarczająco dużym stresem, by jeszcze zajmować się tak przyziemnymi sprawami jak dojazd czy zakwaterowanie. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności nabraliśmy dużej wprawy w ułatwianiu życia naszym gościom. Jeśli tylko pacjent wyrazi takie życzenie, chętnie zajmiemy się nim już w chwili opuszczenia przez niego pociągu lub samolotu, zapewniając transport do naszej kliniki z lotniska lub dworca. Sprzyja temu lokalizacja w jednym z największych i najlepiej skomunikowanych z innymi aglomeracjami mieście w Polsce i regionie Bałtyku. Warto pamiętać, że Szczecin leży zaledwie 120 km od Berlina, niewiele ponad godzinę lotu z Londynu, i zaledwie 6 godzin podróży pociągiem z Warszawy, i kilka do maksymalnie kilkunastu godzin z innych regionów Polski. Tym spośród Państwa, którzy zdecydują się przyjechać do nas samochodem, zapewniamy możliwość pozostawienia auta na zamkniętym, monitorowanym całodobowo parkingu na terenie ośrodka.

Na przestrzeni wielu lat działalności gościliśmy w naszej klinice tysiące pacjentów z całego świata, w tym również z tak odległych krajów jak Australia, Chiny, Japonia, Stany Zjednoczone, a nawet Madagaskar. Szczycimy się tym, że wykonując ponad tysiąc operacji rocznie, zachowujemy cechę, którą zawsze uważaliśmy za swój wielki atut – indywidualne podejście do pacjenta. Każdy gość naszej kliniki jest dla nas ważny i wyjątkowy.

Jeżeli masz pytanie? Napisz do nas wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń.