O klinice – chirurgia plastyczna – SZCZECIN

Kiedy wiele lat temu Klinika Chirurgii Plastycznej Beauty Group w Szczecinie rozpoczynała swoją działalność nie przypuszczaliśmy jeszcze, że staniemy się częścią jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi medycyny. Na przestrzeni tych lat obserwowaliśmy nie tylko ogromny postęp, zwłaszcza na gruncie medycyny estetycznej, lecz także spektakularne zmiany myślenia o operacjach plastycznych, jakie dokonały się w ludzkiej świadomości.

Witamy w Beauty Group - Artplastica

W ciągu wieloletniej działalności Kliniki Chirurgii Plastycznej Beauty Group byliśmy świadkami wielu fascynujących przemian. Operacje plastyczne nie ograniczają się bowiem do poprawy wyglądu zewnętrznego. Bardzo często zdarza się, że pomyślnie przeprowadzony zabieg, np. operacja biustu, plastyka brzucha czy korekta nosa, jest początkiem przemian w życiu pacjenta.
Spektakularny postęp w zakresie technik operacyjnych, stosowanie najnowocześniejszych preparatów i implantów piersi oraz coraz doskonalszej aparatury medycznej stawia chirurgię plastyczną w jednym rzędzie z dziedzinami high technology. Nasza placówka oferuje szeroki zakres operacji: powiększanie biustu, lifting twarzy, liposukcja, korekta nosa i wiele innych. W rezultacie dynamicznego rozwoju tej gałęzi medycyny na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele placówek chirurgii plastycznej, świadczących swoje usługi. Wobec tak szerokiej i zróżnicowanej oferty przy wyborze odpowiedniej kliniki konieczna jest rozwaga.

Poniżej przedstawiamy kryteria, jakimi wg nas warto się kierować przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu operacji plastycznej:


Beauty Group - Artplastica - salon

Renoma

Placówki wykonujące zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej tak jak każda firma podlegają systemom oceny jakości świadczonych przez nie usług. Warto zawczasu sprawdzić, czy wybrana przez nas klinika posiada odpowiednie certyfikaty poświadczające jakość i bezpieczeństwo wykonywanych przez nią zabiegów.

Klinika Beauty Group w ciągu ostatnich lat zdobyła szereg wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy, m.in. :

  • KONSUMENCKI LAUR ZAUFANIA 2021
  • Certyfikat - Jakość Roku 2017 - ZŁOTO - w kategorii usługa roku - operacje plastyczne JAKOŚĆ ROKU 2017
  • JAKOŚĆ ROKU 2015
  • Zadowolony Pacjent 2015
  • nagroda-godlo Złote Godło Programu Quality International 2013
  • nagroda-jakoscroku2013 JAKOŚĆ ROKU 2013
  • nagroda-perla Perła Quality International

Procedury bezpieczeństwa i higieny pracy zostały przez nas wdrożone w trosce o pacjenta, którego dobro zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione przez niezależne firmy certyfikujące, jednak najcenniejszą dla nas nagrodą jest zadowolenie i komfort naszych pacjentów.


Placówka

Operacja plastyczna, bez względu na obszar jej poddany, jest zawsze ingerencją w organizm pacjenta. Pamiętajmy o tym, że sama operacja to dopiero połowa sukcesu. Równie ważnym elementem jest proces rekonwalescencji. Warto zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach będzie ona przebiegać. W naszej klinice zapewniamy wszystkim pacjentom całodobową opiekę medyczną pod kontrolą wykwalifikowanego personelu.

Wszystkie sale opieki pooperacyjnej w klinice chirurgii plastycznej Beauty Group zaopatrzone są w najwyższej jakości sprzęt, monitorujący parametry życiowe pacjenta. Pacjentom, którzy chcą połączyć operację plastyczną z wypoczynkiem, gwarantującym odzyskanie pełni sił witalnych, oferujemy przytulne pokoje w części hotelowej kliniki, wyposażone we własne łazienki, TV, Wi-Fi oraz pełne wyżywienie. Tę ofertę kierujemy również do osób, które podczas rekonwalescencji potrzebują wsparcia bliskich. Osoby towarzyszące, po uprzedniej rezerwacji, mogą przebywać w części hotelowej naszej placówki.

W celach bezpieczeństwa cała placówka jest monitorowana przez system kamer.


Personel administracyjny

Nie ulega wątpliwości, że nasi pracownicy, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt, muszą reprezentować najwyższy poziom kompetencji, życzliwości i być zawsze otwartymi na okazanie pomocy.
Każdemu pacjentowi, który poddaje się w naszej klinice operacji plastycznej lub zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej gwarantujemy pełną anonimowość.

Nasz personel biegle posługuje się, oprócz języka polskiego, również angielskim i niemieckim. W tych trzech językach odbywają się także konsultacje lekarskie z chirurgami plastycznymi.


Logistyka

Pacjenci przyjeżdżający do naszej kliniki w celu wykonania operacji plastycznej, to nie tylko mieszkańcy naszego kraju, ale i obcokrajowcy. Od samego początku naszej działalności staraliśmy się brać czynny udział w rozwoju turystyki medycznej w Polsce, o czym świadczą liczne reportaże na temat naszej pracy w zagranicznych tytułach prasowych.
www.artplastica.pl/media-o-nas

W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że perspektywa zabiegu chirurgicznego jest dla wielu pacjentów wystarczająco dużym stresem, by jeszcze zajmować się tak przyziemnymi sprawami jak dojazd czy zakwaterowanie. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności nabraliśmy dużej wprawy w ułatwianiu życia naszym gościom. Jeśli tylko pacjent wyrazi takie życzenie, chętnie zajmiemy się nim już w chwili opuszczenia przez niego pociągu lub samolotu, zapewniając transport do naszej kliniki z lotniska lub dworca. Warto pamiętać, że Szczecin leży zaledwie 120 km od Berlina, niewiele ponad godzinę lotu z Londynu i zaledwie 6 godzin podróży pociągiem z Warszawy. Tym spośród Państwa, którzy zdecydują się przyjechać do nas samochodem, zapewniamy możliwość pozostawienia auta na zamkniętym, monitorowanym całodobowo parkingu na terenie ośrodka.
Na przestrzeni wielu lat działalności gościliśmy w naszej klinice tysiące pacjentów z całego świata, w tym również z tak odległych krajów jak Australia, Chiny, Japonia, Stany Zjednoczone, a nawet Madagaskar. Szczycimy się tym, że wykonując ponad tysiąc operacji rocznie, zachowujemy cechę, którą zawsze uważaliśmy za swój wielki atut – indywidualne podejście do pacjenta. Każdy gość naszej kliniki jest dla nas ważny i wyjątkowy.

Jeżeli masz pytanie? Napisz do nas wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń.