Sally – moja przygoda z Artplastica – podniesienie piersi i lift twarzy


Zanim zdecydowałam się na moją pierwszą operację, myślałam o niej przez ponad rok. Pierwszą procedurą, jakiej się poddałam był lift twarzy.
Po wielu poszukiwaniach wreszcie znalazłam Artplastica. Przy pierwszym wyborze kierowałam się głównie ceną, jednakże Artplastica – oprócz dobrych cen – wydała mi się również najbardziej profesjonalna. Cały zespół, lekarze i Monika byli bardzo pomocni. Drobiazgowo odpowiadali na wszystkie moje pytania co mnie uspokajało. Jestem bardzo szczęśliwa, że poddałam się tej procedurze.
Mój mąż i córka również przyjechali ze mną w czasie, kiedy miałam zaplanowany swój lift, aby poddać się innym zabiegom. Podobnie jak ja byli bardzo zadowoleni z pracy lekarzy i całego zespołu kliniki, sposobu w jakim wszyscy o ciebie dbają, jak się o ciebie troszczą… Kiedy tylko przyjeżdżasz do Artplastica od razu widzisz, że jest to doskonale zarządzany szpital. Niezwykle relaksująca, ciepła atmosfera… Całodobowa opieka podczas całego twojego pobytu.

Sally - spacer - Bulwar Piastowski - Szczecin      Sally, moja przygoda w Artplastica. Spacer - Bulwar Piastowski - Szczecin

Lift twarzy był moją pierwszą i najważniejszą operacją. Lubię i staram się zawsze wyglądać młodo, a lift twarzy sprawił, że poczułam się dowartościowana i pewna siebie. To była cudowna przygoda od samego początku do końca.
Moją ostatnia operacja miała miejsce 4 tygodnie temu. Zabieg polegał na podniesieniu i powiększeniu piersi. Tym razem przyjechałam już sama. Byłam spokojna, zrelaksowana, wiedziałam że jestem w dobrych rękach zespołu, wspaniałych chirurgów i Moniki, która wszystkim się zajmuje, dba o pacjenta od początku do końca, a po powrocie do domu kontaktuje się z Tobą żeby sprawdzić, czy dobrze się czujesz.
Artplastica nie wysyła Cię do domu zaraz po operacji, jak to jest w UK. Starają się, abyś nabrał po operacji sił, poczuł się pewnie. Opuszczasz klinikę, jak jesteś na to gotowy. Przy wyjściu otrzymujesz wszystkie informacje, zalecenia, staniki, leki… są wspaniali, nie potrafię ich odpowiednio wynagrodzić za ich pracę.
Po operacji wypoczywałam. Nie miałam żadnych problemów z rekonwalescencją. Piersi pięknie się zagoiły, jestem naprawdę zadowolona z rezultatu tej operacji, która była dla mnie praktycznie bezbolesna.

Dlaczego wybrałam Polskę?

Ponieważ po wszystkich moich poszukiwaniach doszłam do wniosku, ze Artplastica ma i dobrą cenę, i dobrze mi się z nimi rozmawia. Dużo o nich czytałam, co mnie uspokoiło i pozbawiło wszelkich wątpliwości. Oceniam Artplastica bardzo wysoko. Poleciłam ich usługi wielu moim przyjaciołom i rodzinie i wciąż będę polecać. Na pewno jeszcze kiedyś do nich wrócę.

sallydodsworth@hotmail.com

 

Sally, moja przygoda z Artplastica (podniesienie piersi oraz lifting twarzy)     Sally, moja przygoda z Artplastica (podniesienie piersi oraz lifting twarzy)

 

 


Przyłącz się do nas na Facebooku: