“Chciałam polepszyć swój wygląd i to mi się w pełni udało”


Jak pomogliśmy Anecie?

Decyzję o poddaniu się operacji rozważałam półtora roku. Doskonale wiedziałam, co chciałabym w sobie zmienić, zastanawiałam się jedynie nad wyborem placówki. Klinika Beauty Group była trzecim miejscem, do którego zadzwoniłam i wiedziałam, że to właśnie tu chcę się poddać operacji – rozmowa telefoniczna nie była zdawkowa, na każde moje pytanie została udzielona wyczerpująca odpowiedź.

Konsultacja z chirurgiem plastykiem dostarczyła mi kompletnych informacji nt. zaplanowanych operacji i ich kolejności. Doktor dokładnie opisał planowany przebieg operacji, ewentualne powikłania pooperacyjne, w pełni zaplanował plan mojego leczenia. Uważam, że to dla pacjenta niezwykle istotne i pomogło mi to podjąć decyzję o zabiegu.

Szybki powrót do zdrowia

Poddałam się łącznie trzem operacjom w klinice Beauty Group. Przy pierwszej bardzo się bałam, przy drugiej zdecydowanie mniej. Lęk powrócił przy trzecim zabiegu, który był dla mnie najbardziej bolesny, ale dał mi też największą radość i miał zbawienny wpływ na moje samopoczucie. Po pierwszych dwóch operacjach stosunkowo szybko wróciłam do pracy bo czułam się bardzo dobrze, natomiast trzecia wymagała dłuższego okresu rekonwalescencji. Mija już 6 miesięcy od ostatniej operacji i czuję się fantastycznie!

Zmiana jakości życia

Chciałam polepszyć swój wygląd i to mi się w pełni udało. Jestem bardzo zadowolona i gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o operacjach, to nie zastanawiałabym się ani chwili.

Efekty wykonanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

Aneta - operacja plastyczna brzucha


Przyłącz się do nas na Facebooku: