„Dzięki operacji pozbyłam się ogromnego kompleksu, który mocno obciążał moją psychikę”


Jak pomogliśmy Ani?

O operacji brzucha myślałam przez kilkanaście lat, od momentu urodzenia pierwszego dziecka. Poród odbył się przez cesarskie cięcie i na dodatek z cięcia pionowego! Mój brzuch wyglądał strasznie – z pionową blizną, nadmiarem wiszącej skóry i okropnymi rozstępami. Po urodzeniu trzeciego dziecka byłam zdecydowanie gotowa do zabiegu.

Emocje po zabiegu

Gdy zobaczyłam swój brzuch po operacji, rozpłakałam się ze szczęścia. Szybko stanęłam na nogi i wróciłam do codziennego życia i obowiązków. Brzuch wygoił się bardzo szybko, nie było żadnych komplikacji, a blizna jest niemal niewidoczna.

Nieporównywalny komfort

Dzięki operacji pozbyłam się ogromnego kompleksu, który mocno obciążał moją psychikę. Bardzo wstydziłam się tego wielkiego, brzydkiego brzucha. Obecnie jestem szczęśliwą, pewną siebie, świadomą i dojrzałą kobietą.

 

W trakcie przygotowań do sesji fotograficznej Sesja fotograficzna Sesja fotograficzna Plastyka brzucha - zdjęcie przed operacją oraz efekt 5 lat po zabiegu plastyka brzucha - zdjęcie przed operacją oraz efekt 5 lat po zabiegu Efekt po operacji plastycznej brzucha

 


Przyłącz się do nas na Facebooku: