Masz pytanie? Napisz do nas!

  Twoje imię

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu i zapoznałem się z polityką prywatności Sprawdź politykę prywatności

  Organizacja w pakiecie

  Wybierz termin operacji, a my zajmiemy się:

  ico-busik Organizacją transportu z lotniska do kliniki

  ico-badania Zorganizowaniem niezbędnych badań

  ico-zakwaterowanie Zakwaterowaniem


  Zapewniamy hospitalizację po operacji w klinice wraz z całodobową opieką medyczną!

  najnowszy wpis Modelowanie sylwetki bez skalpela

  najnowszy wpis Operacyjne leczenie przepukliny

  najnowszy wpis Bezpłatne badanie USG piersi

  Przewodnik dla Pacjenta

  Kilka rzeczy, na które należy zwrócić szczególną uwagę jeżeli zaczynasz myśleć poważnie o poddaniu się operacji plastycznej:


  Zanim podejmiesz ostateczną decyzję czy poddać się operacji plastycznej:

  Interesuje Cię operacja plastyczna? Postaraj się zebrać jak największą ilość informacji na jej temat. Rozważ wszystkie „za” za i „przeciw” przeciw. Pamiętaj, żaden chirurg nie da Ci 100% gwarancji, ani też żadna procedura medyczna nie jest pozbawiona ryzyka. Porozmawiaj z pacjentami, którzy mieli podobne zabiegi, żeby się dowiedzieć, czego możesz się spodziewać.

  Gdy zdecydujesz się na zabieg:

  Wybierz klinikę - ikona  

  Wybierz właściwą klinikę chirurgii plastycznej.

  Po operacji będziesz potrzebować opieki medycznej, więc wybierając placówkę warto pamiętać, ażeby oferowała ona również pobyt pooperacyjny na miejscu, z asystą medyczną, bez konieczności przemieszczania się do hotelu zaraz po zabiegu.

  Wybierz swojego chirurga - ikona  

  Wybierz swojego chirurga plastycznego

  Sprawdź jego/jej kwalifikacje. W Polsce wszyscy lekarze, którzy posiadają specjalizację II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

  Przekaż informacje - ikona  

  Przekaż swojemu chirurgowi informacje na temat swojego stanu zdrowia

  Wypytaj się swojego chirurga plastycznego o wszelkie ryzyko związane z zabiegiem. Przedyskutuj z nim swoje oczekiwania względem spodziewanych efektów operacji plastycznej. Dowiedz się, jak przebiega okres rekonwalescencji. Poinformuj lekarza o swoich problemach zdrowotnych, dotychczasowych zabiegach chirurgicznych, zażywanych lekach, używkach i suplementach diety, gdyż może mieć to duży wpływ na kwalifikację do zabiegu.

  W DNIU OPERACJI:

  Przyjazd

  Konsultacja przedoperacyjna (z lekarzem prowadzącym)

  Przygotowanie do operacji (dezynfekcja ciała, zapoznanie się z dokumentacją medyczną, konsultacja z anestezjologiem)

  Zabieg operacyjny

  Opisy operacji plastycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Podejmuj swoje własne decyzje!

  Rzeczywistym ekspertem odnośnie Twojego wyglądu jesteś Ty sama (sam)! Potrzebujesz tylko asysty do podjęcia decyzji – nie pozwól, żeby ktoś podejmował je za Ciebie. Chirurg plastyczny poinformuje Cię, co jest technicznie możliwe do zrobienia, czego możesz się spodziewać i z jakim ryzykiem powikłań musisz się liczyć.

  Zalecenia pooperacyjne

  Zalecenia pooperacyjne są różne w zależności od kondycji pacjenta, metody operacyjnej i lekarza, który przeprowadza zabieg. Indywidualna lista zaleceń pooperacyjnych jest wydawana pacjentowi przy wypisie z kliniki. Punkty stałe karty zaleceń pooperacyjnych:

  JEŻELI CHCESZ PODDAĆ SIĘ OPERACJI W BEAUTY GROUP:

  Zachęcamy do umówienia się na osobistą konsultację z chirurgiem plastycznym.
  Jeżeli na razie nie masz takiej możliwości, a chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat operacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


  Kierując do nas swoje zapytanie mailem prosimy o następujące informacje:

  • Jaka operacja Cię interesuje?
  • Wskazane jest załączenie zdjęć partii ciała, które miałyby być poddanie operacji, aby móc je wstępnie skonsultować z chirurgiem plastycznym. Być może wówczas będzie też możliwość określenia dokładniejszych kosztów ewentualnej operacji.

  Przesyłając zdjęcia prosimy o kilka informacji nt. Twojej kondycji zdrowotnej:

  • Ile masz lat?
  • Czy masz jakieś problemy zdrowotne (np. astma, choroby tarczycy, cukrzyca, nadciśnienie, schorzenia serca, płuc, etc.)?
  • Czy przyjmujesz na co dzień jakieś leki? Jeżeli tak, to jakie i od kiedy?
  • Warto również poinformować, kiedy miał miejsce ostatni poród i kiedy zakończyła się laktacja (są to bardzo ważne informacje zwłaszcza w przypadku operacji piersi).

  Jak umówić się na zabieg?

  • 1Możesz najpierw umówić się na konsultację i dopiero po niej podejmować dalsze decyzje nt. ewentualnego zabiegu i jego terminu.
  • 2Możesz też z góry umówić termin konsultacji i zabiegu w następujących po sobie dniach (czasami nawet tego samego dnia).
  • 3Kiedy termin zostanie już ustalony, wyślemy Ci kartę zaleceń przedoperacyjnych wraz z listą badań do wcześniejszego przygotowania.

  Uwaga! Ważne, aby badania krwi nie były wykonane wcześniej aniżeli na 2 tygodnie przed planowaną operacją. Jeżeli nie masz możliwości aby wykonać wyniki wcześniej, możemy je również przygotować na miejscu w klinice.


  Wraz z kartą zaleceń przedoperacyjnych wysyłamy pacjentom kartę rezerwacji terminu zabiegu, gdzie prosimy o wpłatę depozytu celem potwierdzenia rezerwacji.

  Wpłaty depozytu należy dokonać jak tylko ustalony zostanie termin zabiegu, aby mieć pewność, że zostanie on zarezerwowany.

  Pobierz druki kart:

  Co należy zabrać ze sobą

  pacjent-ico-dostanieszW klinice oferujemy pobyt z pełnym wyżywieniem i opieką medyczną. Pacjent dostanie od nas koszulę pooperacyjną, ręczniki i jednorazowe kapcie.

  pacjent-ico-spakujWarto mieć ze sobą luźną odzież na powrót do domu i ewentualnie szlafrok, aby swobodniej się czuć przemieszczając się po klinice.

  Jak dojechać do kliniki

  Samolot ikonaJeżeli wybierzesz drogę powietrzą, najlepiej wybrać samolot na lotnisko Szczecin (w Goleniowie) lub na lotnisko w Berlinie – Berlin Brandenburgg.

  Autobus ikonaWspółpracujemy z firmą Interglobus, więc jeżeli chcesz możemy pomóc Ci zarezerwować bezpośredni transport z lotniska do kliniki (koszt biletu w dwie strony wynosi od 144 zł do 250 zł).

  Kolej ikonaJeżeli jedziesz do nas koleją, wysiądź na przystanku Szczecin Główny. Stamtąd można do nas dojechać taxówką (np. Radio Taxi: 19622) lub tramwajem linii 3 lub 10 (przystanek, na którym należy wysiąść to: WOJCIECHOWSKIEGO)  Wyświetl większą mapę


  Jeżeli masz dodatkowe pytania Ikonka: telefon +48 91 45 40 442

  Nie chcesz dzwonić? Kliknij tu, by zobaczyć jak inaczej można się z nami skontaktować.

  pisano i mówiono o nas w mediach:

  laureat wielu nagród - ikona

  RATY