Czuję się wspaniale: piękna, kobieca, pełnowartościowa.


Szybka decyzja o zabiegu

Około 3 miesięcy po tym, jak zobaczyłam dzieło chirurga u koleżanki poddałam się swojej pierwszej operacji. Ten widok przyspieszył moją decyzję o realizacji marzenia, które zawsze mi towarzyszyło. Przy wyborze placówki ważne było dla mnie też bogate doświadczenie specjalistów, ich praktyka i opinie pacjentek.
Czas rekonwalescencji po operacji przebiegał błyskawicznie – już cztery dni po zabiegu powiększania piersi byłam w stanie wykonywać proste czynności domowe. Przechodziłam ten czas bardzo łagodnie i bezboleśnie. Już po dwóch miesiącach mogłam uprawiać sport!

Powiększanie biustu - zdjęcia z sesji zdjęciowej

Zaufanie to podstawa

Odbyłam kilka zabiegów operacyjnych. Kolejne zabiegi są zawsze mniej stresujące, zwłaszcza że nabrałam zaufania do specjalistów Beauty Group. Przyjeżdżam do kliniki jak w odwiedziny do rodziny.

Moje życie po operacjach zmieniło się o 180 stopni. Do dnia dzisiejszego uśmiech nie znika z mojej twarzy. Czuję się wspaniale: piękna, kobieca, pełnowartościowa. Odczuwam wewnętrzny spokój, pewność siebie.
Moje nowe nastawienie do swojego ciała spowodowało, że odważyłam się na kontakt z agencjami fotomodelingu. Teraz będę prezentować damską bieliznę dla dojrzałych kobiet.

Powiększenie biustu - zdjęcia z sesji zdjęciowej

Druga operacja – plastyka powiek

Plastyce powiek poddałam się ze względu na genetyczne skłonności oraz nieubłaganie zbliżający się średni wiek. Decyzja kiełkowała we mnie od dłuższego czasu, jednak w momencie nasilonych dolegliwości oczu i pogłębiania się wady wzroku odziedziczone po ojcu opadające powieki zaczęły mi bardzo przeszkadzać. Makijaż rolował mi się i spływał po kilku godzinach.

Wszystko trwało 20 minut, a ja byłam w pełni świadoma przez cały czas operacji. Do domu wróciłam tego samego dnia. Trzeba wiedzieć, że kilka dni w domu jest nieuniknione – powieki to jedna z najdelikatniejszych części ciała, więc po zabiegu można mocno spuchnąć. Blizny były widoczne i wyczuwalne około 2 miesięcy po zabiegu. Po operacji piersi też dochodziłam po zdrowia wyjątkowo szybko – po 4 dniach byłam już w stanie wykonywać proste czynności domowe.

Około 3 miesiące po zabiegu byłam już gotowa na sesję zdjęciową z córką. Zdjęcia są piękne, a ja szczęśliwa z pamiątki po udanych operacjach.

Pacjentka po korekcie powiek górnych - Artplastica

 


Przyłącz się do nas na Facebooku: