Relacja ze Spotkania Kobiet

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Klinika Chirurgii Plastycznej Beauty Group nie dała się chłodnej jesiennej aurze i zorganizowała Listopadowe Spotkanie Kobiet, podczas którego uczestniczki przy poczęstunkach i dobrej kawie mogły poznać tajniki pracy specjalistów branż związanych z dbaniem o ciało i zdrowie. To nie pierwsza tego rodzaju akcja kliniki – spotkania organizowane są cyklicznie od 7 lat. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział prawie 40 osób.

7

Dr Grażyna Nasińska – Jurek, chirurg plastyk współpracujący z kliniką opowiadała o technikach operacyjnych korekty nosa (metoda zamknięta i otwarta) oraz powiększania piersi. Poruszony został również wątek medycyny estetycznej, który szczególnie zainteresował gości. Pani doktor wyjaśniła w jakim wieku można rozpocząć prewencję starzenia się, rozwiała mity związane z iniekcją toksyny botulinowej, omówiła zalety preparatów opartych na kwasie hialuronowym. Z dużym zainteresowaniem spotkał się temat nici liftingujących Aptos i First Lift, które u niektórych kobiet mogą z powodzeniem zastąpić procedury chirurgiczne.

1

Pacjentki wysłuchały wykładów czterech specjalistów: chirurga plastyka dr Grażyny Nasińskiej – Jurek, wizażystki Natalii Janas, dietetyka Emilii Krzywickiej oraz kosmetolog Joanny Marczewskiej.

2

Dietetyk Emilia Krzywicka omówiła problemy związane z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi i ich konsekwencje zdrowotne, a także poinformowała o możliwości wykonania specjalistycznych testów, które ujawniają żywność nietolerowaną przez organizm.

4

Kosmetolog Joanna Marczewska opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z najpopularniejszymi procedurami kosmetycznymi kosmetycznymi sezonu jesień – zima, m.in. zabiegami na bazie kwasów i mikrodermabrazji, a także o niebezpieczeństwach, kryjących się za nieprofesjonalnie wykonanymi zabiegami.

6

Wizażystka Natalia Janas zaprezentowała zgromadzonym techniki makijażu dziennego i wieczorowego, który ma na celu nadanie twarzy idealnych proporcji. Wytłumaczyła jakie zastosowanie mają poszczególne kosmetyki i jak je dobrać do karnacji i wieku.

7

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.