Nowy chirurg plastyczny w naszym zespole

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Do naszego zespołu dołączył dr Krzysztof Czopkiewicz – specjalista pierwszego stopnia w chirurgii dziecięcej oraz drugiego stopnia w chirurgii plastycznej.

Wieloletnie doświadczenie lekarza to dla pacjenta gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Doktor Czopkiewicz pracował m.in. w Wielkiej Brytanii dla Transform Medical Group – jednego największych  centrów chirurgii plastycznej na Wyspach. Bazując na swojej praktyce w kraju i za granicą potrafi indywidualnie podejść do każdego ze swoich pacjentów, obrazowo i dokładnie opisując im wszelkie zawiłości związane z zabiegami podczas konsultacji.

Doktor Czopkiewicz  specjalizuje się w takich zabiegach, jak: korekta nosa, lifting twarzy, liposukcja, powiększanie biustu i wiele innych. Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

dr Krzysztof Czopkiewicz

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.