AKCJA – REGENERACJA!

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Bez względu na to gdzie mieszkasz, w tym roku najprawdopodobniej doświadczyłaś uroków szczególnie upalnego lata. Oznacza to, że twoja skóra była wystawiona na działanie słońca częściej niż zwykle. Pomimo coraz lepszych filtrów przeciwsłonecznych, na skutek zbyt dużej ekspozycji na słońce, możemy zaobserwować na naszej skórze:

  • przebarwienia (piegi i jasnobrązowe plamy)
  • rozszerzone pory,
  • pękanie skóry (drobne zmarszczki)
  • suchość i nadmierne napięcie naskórka spowodowane przez sól i piasek, co w rezultacie prowadzi do utraty jędrności skóry.

Doskonałą wiadomością jest to, że medycyna estetyczna oferuje obecnie wiele zabiegów, które pomogą nam uzdrowić skórę na twarzy, dłoniach czy dekolcie, z tych niechcianych skutków słonecznego lata.

Oto lista niektórych z nich:

1. Juvederm Hydrate

Ten preparat nie jest ani wypełniaczem, ani substancją nadającą objętość. To klasyczny skinbooster, dzięki któremu nawilżymy i odżywimy naszą skórę. Preparat zawiera silny przeciwutleniacz, który opóźnia procesy starzenia. Korygujemy nim bardzo płytkie zmarszczki twarzy i rozszerzone pory, a skóra nabiera blasku. Efekty są widoczne natychmiast po iniekcji i utrzymują się około pół roku.

2. Juvederm VOLITE

Jest to preparat do iniekcji, który nie tylko poprawia gładkość i nawilżenie skóry, ale również przyczynia się w znaczący sposób do poprawy jej jędrności (obkurcza zbyt luźną skórę). VOLITE został zaprojektowany tak, aby rezultat zabiegu utrzymywał się nawet do 9 miesięcy i to już po pierwszym zabiegu. Zastosowano w nim przełomową technologię VYCROSS™, która zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka, ulegającą wchłanianiu wraz z postępowaniem procesów starzenia. Z tego też względu przydatna jest niekiedy pomoc z zewnątrz. Efektem zabiegu z zastosowaniem Juvederm VOLITE jest gładsza, zregenerowana i młodziej wyglądająca skóra. Kwas hialuronowy nie ma wpływu na mimikę, ponieważ w odróżnieniu od toksyny botulinowej (np.: botoksu) nie oddziałuje na mięśnie. Produkty z tej serii mają postać gładkiego żelu, który całkowicie integruje się z tkanką. Dzięki temu możemy obserwować wspaniałe efekty odżywiające i liftingujące skórę.

3. Regeneris

Ten preparat wykorzystuje moc osocza bogatopłytkowego, w skrócie PRP (Platelet-Rich Plasma). Zabiegowi mogą się poddać bez obaw również alergicy, gdyż jest on całkowicie biokompatybilny i tym samym w pełni bezpieczny.
Wraz z wiekiem produkcja kolagenu (naturalnego białka wytwarzanego przez ciało) zmniejsza się. Dodatkowo ekspozycja na słońce, palenie tytoniu i inne czynniki sprawiają, że jego rozkład jest jeszcze szybszy. Staje się to przyczyną powstawania zmarszczek i zwiotczenia skóry. Regeneris ma doskonałe właściwości do stymulacji organizmu do produkcji kolagenu, przez co skóra może stać się ponownie gładka i jędrna.
W świecie medycyny estetycznej Regeneris jest uznawany za jednej z najlepszych produktów do biostymulacji tkankowej. Potwierdza to zdobyta Perła Dermatologii Estetycznej i zadowolenie milionów pacjentów na całym świecie. Pacjent po kuracji może spodziewać się postępujących, długofalowych, pozytywnych zmian w jakości cery. Kuracja przynosi jednak najlepsze efekty po przeprowadzeniu przynajmniej trzech zabiegów.
UWAGA! Zabieg został wykonany ponad 20 milionów razy!
Bardzo popularny w mediach tzw. Wampirzy Lifting (Vampire Facelift®,) to nic innego jak zabieg z podaniem osocza (PRP) wraz z kwasem hialuronowym. Wypełniacze zapewniają natychmiastowe odmłodzenie, podczas gdy PRP zwiększa produkcję kolagenu dla długotrwałych efektów odmładzających.

4. Cellular Matrix

Absolutna NOWOŚĆ! Preparat łączy dobroczynne działanie osocza pozyskanego z krwi pacjenta (PRP) z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Działanie jest tak spektakularne, ponieważ kwas hialuronowy tworzy w skórze strukturę, która pomaga składnikom osocza aktywować swoje działanie. Produkowany przez twórców popularnego na całym świecie zabiegu Regeneris preparat jest udoskonaloną, wzbogaconą wersją klasyku.
Efektem tego zabiegu jest doskonałe nawilżenie i odżywienie skóry. Szara skóra odzyskuje zdrowy koloryt i blask. Naukowcy uznali, że preparat ten przyczyni się do silnego działania anti – aging.

Zabiegów o działaniu anti-aging jest oczywiście dużo więcej. Powyżej przedstawiliśmy te, które cieszą się największą popularnością i uznaniem, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Podczas gdy wypełniacze zapewniają natychmiastowe odmłodzenie, PRP zwiększa produkcję kolagenu dla długotrwałej młodości. Dlatego zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zabiegu, najlepiej skonsultuj się z lekarzem medycyny estetycznej, który w profesjonalny sposób doradzi Ci najlepszą strategię leczenia.

Akcja - regeneracja w klinice Beauty Group w Szczecinie - rabaty na zabiegi medycyny estetycznej

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.