Mommy makeover –  Mamo, zrób coś dla siebie!Jesienne zabiegi w BeautyGroup

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Powrót do formy sprzed ciąży wymaga przede wszystkim czasu i cierpliwości. Czasami jednak sama dieta oraz ćwiczenia nie przynoszą zamierzonego skutku, nawet po wielu miesiącach. W takim przypadku pomocne mogą być zabiegi Mommy Makeover. 

Zabiegi Mommy Makeover  to zabiegi, które pomogą kobietom wrócić do wyglądu sprzed okresu ciąży. Składają się na nie między innymi:

•             Korekta piersi (podniesienie, redukcja lub powiększenie piersi)

•             plastyka brzucha (usunięcie nadmiaru i wiotkości skóry tej części ciała, rozstęp mięśni prostych oraz rozstępy, szczególnie te zlokalizowane poniżej poziomu pępka),

•             liposukcja

Korekta piersi

Ciąża pozostawia po sobie ślady między innymi na piersiach, które pod wpływem karmienia zmieniają swój kształt. W zależności od problemu jak i oczekiwanego efektu możemy dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu. W celu nadania objętości stosowane są implanty piersi, natomiast w przypadku ptozy wykonywana jest plastyka. U kobiet, które chciałyby zmniejszyć objętość piersi zaleca się redukcję gruczołu. 

Plastyka brzucha/ liposukcja

Wiele kobiet po ciąży boryka się z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz wiotkiej skóry. W przypadku nadmiernych depozytów tłuszczowych, których ciężko jest się pozbyć za pomocą ćwiczeń dobrym rozwiązaniem jest zabieg liposukcji. Liposukcja może dotyczyć ud, bioder i brzucha lub wyłącznie jednego z wymienionych obszarów. Natomiast jeżeli w okolicy brzucha widoczny jest również nadmiar wiotkiej skóry, wskazane jest wykonanie pełnej plastyki brzucha, która króluje wśród procedur dla mam. 

Modelowanie sylwetki bez skalpela

Warto jednak nadmienić, że modelowanie sylwetki może odbyć się również bez skalpela. Jeżeli pacjentki borykają się z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, a ich życzeniem jest wysmuklenie brzucha czy też ud, warto poddać się zabiegowi przy użycia wielofunkcyjnej platformy. Ten unikalny, nieinwazyjny zabieg laserowy o dwóch długościach fali przeznaczony jest do rzeźbienia sylwetki.

Zabieg ten może być stosowany na wszystkich obszarach ciała. Procedura ta jest szybka, bezpieczna i skuteczna. Stanowi niewątpliwie doskonałą alternatywę dla tradycyjnej liposukcji.

Dla zapracowanych mam możemy zaoferować zabieg, który daje świetne efekty w zakresie utrzymania jędrnego brzucha, pośladków lub ud. Zastosowane w rejonie brzucha – jak żadne inne urządzenie – rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce. Warto również podkreślić, że jest to pierwsze na rynku urządzenie do nieinwazyjnego liftingu, modelowania i ujędrniania pośladków.

Obie metody konturowania ciała są nieinwazyjne i bezbolesne oraz nie wymagają zachowania okresu rekonwalescencji.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.