Ginekomastia

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Zabieg usunięcia ginekomastii - zdjęcia przed i po zabieguGinekomastia - liposukcja - zdjęcie przed i 1dzień po zabiegu (widoczne miejsca wkłucia kaniuli)Ginekomastia - liposukcja - zdjęcie przed i po zabieguGinekomastia - przerost gruczołu - redukcja piersi - zdjęcia przed i kilka dni po operacji Ginekomastia - przerost gruczołu - redukcja piersi - zdjęcia przed i kilka dni po operacji Ginekomastia - przerost gruczołu - redukcja piersi - zdjęcia przed i po operacji Ginekomastia - zabieg odsysania tłuszczu- zdjęcia przed i kilka dni po operacji Ginekomastia - liposukcja - odsysanie tłuszczu - zdjęcia przed i kilka dni po operacji

Wszystkie zdjęcia w galerii są własnością kliniki Beauty Group i przedstawiają rzeczywiste efekty zabiegów. Należy pamiętać, że osiągnięte rezultaty są zależne od indywidualnych predyspozycji pacjenta i mogą być odmienne w przypadku innych osób poddanych operacji.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.