Usta doskonałe? Nic prostszego

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Powiększenie ust jest zabiegiem bardzo popularnym. Czy jego nazwa oddaje w pełni specyfikę tej procedury? Niekoniecznie. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej nie skupia się jedynie na uwypukleniu warg, ale też na ich dopasowaniu do urody klientki. Jakie sposoby na zmianę kształtu ust oferują współcześnie kliniki chirurgii plastycznej?

Piękne usta w zasięgu ręki

W modelowaniu warg ważna jest praktyka lekarza wykonującego zabieg. Sposób podania preparatu wpływa na późniejszy efekt, więc doświadczenie jest tu bardzo ważne. Ważne jest też takie dobranie preparatu, aby współgrał z potrzebami pacjentki. Zabieg jest wykonywany za pomocą preparatów z kwasem hialuronowym. Wypełniają one czerwień wargową i modelują kontur.

– Potrzeby moich pacjentek są zróżnicowane. Najczęściej dodaję ustom objętości, czasem należy jedynie wyrównać asymetrię wargi górnej i dolnej. U osób starszych istotne jest poprawienie konturu ust, zmniejszenie zmarszczek palacza i nadanie ustom świeżości – mówi doktor Maciej Józefowicz, specjalista medycyny estetycznej z kliniki Beauty Group.

Powiększenie na dłużej

Osobom, które marzą o efekcie pełnych ust na stałe lekarze polecają zabieg wstrzyknięcia w usta własnego tłuszczu (lipofilling).  Ta prosta procedura daje efekty utrzymujące się o wiele dłużej, niż ostrzyknięcie kwasem hialuronowym. Ilość tkanki tłuszczowej, która ulegnie wchłonięciu to ok. 30%, więc zabieg daje nam gwarancję dłuższego cieszenia się pełnymi, zmysłowymi ustami.

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.