Beauty Group sponsorem wyborów Miss Polski 2018 Województwa Zachodniopomorskiego

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Z przyjemnością informujemy, że klinika Beauty Group została partnerem i sponsorem prestiżowego konkursu z wieloletnią tradycją – Miss Polski 2018 Województwa Zachodniopomorskiego. Udział w tym wydarzeniu to dla kandydatek wyjątkowa przygoda, szansa na zyskanie nowych doświadczeń i rozwinięcie skrzydeł. Nic dziwnego, że kandydatek do korony „najpiękniejszej” przybywa z każdym rokiem!

Miss Polski jest wybierana od 1990. Kandydatki wielokrotnie udowadniały, że wygrana w konkursie to nie tylko tytuł, ale też szansa na błyskotliwą karierę i zmianę całego życia. Laureatki konkursu odnoszą sukcesy nie tylko w Polsce, ale także za granicą, reprezentując nasz kraj w międzynarodowych konkursach piękności.

Gala Finałowa konkursu odbędzie się już 25 maja w Świnoujściu. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia i trzymamy kciuki za wszystkie kandydatki!

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.