Relacja z Dnia Piękna

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Dzień Piękna w naszej klinice kolejny raz rozpoczął sezon jesienny. To właśnie jesień jest porą, kiedy możemy zainwestować w swoją urodę – kiedy aura ulega ochłodzeniu specjaliści mogą  zaoferować nam o wiele więcej interesujących zabiegów regenerujących skórę po lecie.

Dzień Piękna w Artplastica

Gości serdecznie przywitała i wprowadziła w plan wydarzenia Monika Chomiuk, prezes kliniki.

Monika Chomiuk, prezes kliniki BeautyGroup Artplastica

O zabiegach z zakresu medycyny estetycznej zalecanych pacjentkom opowiedziała doktor Magdalena Janeczek. Pani doktor przyznała, że najchętniej wykonywanymi przez nią zabiegami są te, które przynoszą spektakularne efekty: „To, co jest moim konikiem jeżeli chodzi o medycynę estetyczną, to jest dolina łez, policzki i usta. Uwielbiam to robić”. Po wykładzie uczestniczki spotkania mogły poddać się bezpłatnej, specjalistycznej konsultacji.

Dr Magdalena Janeczek, klinika BeautyGroup Artplastica

Kosmetolog Brygida Wańtuch dyskutowała z gośćmi na temat zalet mikronakłuwania i pułapkach, jakie czyhają na zwolenniczki domowych zabiegów upiększających za pomocą dermorollerów.

Brygida Wańtuch, kosmetolog

Kosmetolog i podolog Joanna Marczewska przedstawiła sposoby na pielęgnację skóry pomiędzy zabiegami medycyny estetycznej. Opowiedziała o ciekawostkach kosmetycznych i nowej linii kosmetyków Arkana, które wspomagają efekty zabiegów na bazie toksyny botulinowej.

Joanna Marczewska, kosmetolog

Doktor Grzegorz Jamro niestety nie dotarł na spotkanie z Paniami, jednak specjalnie na tą okazję nagrał parę słów o przeprowadzanych przez siebie zabiegach.

Nagranie doktora Grzegorza Jamro

Pod koniec spotkania wśród pacjentek rozlosowano vouchery na darmowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy 🙂

Losowanie voucherów

Losowanie nagród

Dziękujemy uczestniczkom Dnia Piękna za przybycie i doskonałą atmosferę!

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.