Odmładzające światło lasera – jak wykorzystać jego potencjał?

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Czy lifting to jedyny sposób na odmłodzenie? Niekoniecznie – istnieją  zabiegi, które mogą dać efekt zbliżony do liftingu operacyjnego. Skuteczny, bezpieczny i nieinwazyjny zabieg laserowy może być świetnym sposobem na cofnięcie czasu o kilka lat. Jaki zabieg wybrać, aby rezultaty były naprawdę widoczne?

                                          

Działaj na wielu poziomach

Lasery od lat są złotym standardem w dbaniu o zachowanie jędrnej i aksamitnej skóry. W zwykłej laseroterapii wiązka laserowa działa na powierzchni skóry, złuszczając naskórek i dając efekt wygładzenia. Zasadniczą różnicą między standardowym zabiegiem a Liftem 4D jest sposób działania na skórę. Fotona działa wielopoziomowo, dzięki czemu twarz jest odmładzana nie tylko od zewnątrz. Jedną z najważniejszych nowości, która daje świetne rezultaty jest oddziaływanie na wewnętrzne struktury twarzy. Naświetlanie wewnętrznych tkanek jamy ustnej (Endolifting) uelastycznia je, dzięki czemu można w nieinwazyjny sposób wygładzić „marionetki” i podnieść kąciki ust. Po wykonaniu tego etapu zajmujemy się dokładnym ujednoliceniem i odnową skóry, wykonując jej głęboki termolifting (Frac 3). Odpowiednia długość fali Er:Yag tworzy głęboko w skórze punkty termiczne, silnie stymulujące organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych. Faza Piano to wykorzystanie długiego impulsu lasera Nd:Yag, dzięki któremu napinana jest duża powierzchnia skóry. Następnie przechodzi się do fazy Superfacial, czyli peelingu laserowego działającego powierzchniowo, wygładzającego strukturę naskórka i zmniejszającego rozszerzone pory. Pacjent musi być przygotowany na zabieg przynajmniej dwugodzinny. Zabieg wykonany szybciej pomija najważniejsze fazy, kluczowe dla uzyskania dobrego efektu.

A po zabiegu…

Każdy zabieg odmładzający wiąże się z pewnymi niedogodnościami. W przypadku laseroterapii jest to zaczerwienienie i wrażliwość cery, utrzymująca się przez kilka dni. Istotne jest też dbanie o cerę po zabiegu – stosowanie kremów z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi, picie dużej ilości wody i niepalenie. Po zabiegu dajmy skórze odpocząć od kolejnych zabiegów, peelingów i masaży – jej prawidłowa regeneracja to gwarancja świetnych rezultatów.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.