Beauty Group laureatem konkursu JAKOŚĆ ROKU 2017


Miło nam poinformować, że nasza klinika uzyskała kolejne, prestiżowe wyróżnienie: JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO oraz certyfikat JAKOŚĆ ROKU 2017 w kategorii usługa. Dziękujemy kapitule konkursu za wyróżnienie i cieszymy się, że nasza praca włożona w utrzymywanie najwyższego poziomu usług została nagrodzona.

Konkurs od lat jest jednym z najbardziej znanych wyznaczników jakości, od lat wyróżniających najlepszych w branży i promujących najlepsze marki. Certyfikat jest przyznawany podmiotom, dla których jakość jest wartością priorytetową. Wśród jego laureatów znajdują się firmy, dla których jakość jest priorytetem: Mennica Polska, Beko, Orlen, Soraya, Ziaja, Yes i wiele innych. Aby uzyskać wyróżnienie konieczny jest wielostopniowy, coroczny audyt, w ramach którego weryfikowana jest całościowa praca firmy i jej postępy.

W procesie przyznawania certyfikatu istotny jest także projakościowy system zarządzania firmą oraz chęć doskonalenia i rozwoju. Ocena obejmuje m.in.: merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy zarządzania jakością, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa.

Nagrody wręczono podczas uroczystej Gali, podsumowującej już 12. edycję programu

Dziękujemy za wyróżnienie!