Nowoczesna technologia w chirurgii plastycznej

Przyłącz się do nas na Facebooku:


W samych Stanach Zjednoczonych wykonywanych jest ponad 200000 zabiegów korekty nosa rocznie!

Rhinoplastyka uważana jest za jedną z najbardziej popularnych operacji plastycznych na świecie. W klinice Beauty Group dbamy o to by nieustannie utrzymywać najwyższe standardy wykonywanych usług. Operacje nosa wykonywane są przy użyciu nowoczesnej aparatury PIEZO. Czym jest ultradźwiękowa plastyka nosa?

Plastyka nosa PIEZO jest prawdziwą rewolucją w chirurgii plastycznej. Nowoczesna technologia ultradźwięków służy do zasilania małych precyzyjnych ostrzy, które umożliwiają chirurgowi prawdziwe „rzeźbienie” w kościach nosowych, tym samym zmieniając ich kształt a także grubość. Ryzyko ewentualnych uszkodzeń tkanek miękkich nosa zredukowane jest do minimum.

Technologia PIEZO pierwotnie była stosowana głównie w stomatologii, z doskonałymi wynikami. Pozwala zachować niespotykaną wcześniej dokładność i precyzję podczas korygowania kształtu operowanej okolicy. W czasie zabiegu lekarz ma możliwość kontroli kości oraz niezwykle precyzyjnego pozycjonowania, wygładzania i doprowadzania do pożądanego kształtu, właściwie „rzeźbiąc” w tkankach.

Technologia ultradźwięków zapewnia także bardzo dobre pole widzenia dla lekarza operatora, przez co u pacjenta występuje mniej krwawień, zasinień oraz obrzęków. Pacjent szybciej wraca do zdrowia a efekt przeprowadzonego zabiegu jest znacznie lepszy i bardziej precyzyjny niż w przypadku metody klasycznej.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.