Młoda twarz dzięki wolumetrii

Przyłącz się do nas na Facebooku:


O lipofilling pacjenci klinik chirurgii plastycznej pytają coraz częściej. Tkanka tłuszczowa może być najlepszą bronią w walce o piękną, młodą twarz, zwłaszcza jeżeli z wiekiem utraciliśmy jej objętość, ale sprawdzi się też u młodych osób, które są niezadowolone z kształtu swojej twarzy. Powiększenie ust, wypełnienie policzków i uniesienie owalu twarzy w czasie jednej procedury to dodatkowe możliwości, które niesie zabieg.

Bezpiecznie i skutecznie

Moda na naturalne zabiegi estetyczne potęguje zainteresowanie przeszczepem tkanki tłuszczowej jako zamiennika tradycyjnych wypełniaczy. Dzięki zastosowaniu tkanki tłuszczowej nie tylko mamy gwarancję szybkich i długotrwałych efektów, ale również nie musimy się obawiać niepożądanych skutków ubocznych czy alergicznych reakcji ze strony organizmu.

Utrzymanie ładnego owalu twarzy jest trudne, zwłaszcza jeżeli mamy tendencje co wahań wagi. Po wkroczeniu w wiek średni u wielu osób problemy się pogłębiają, rysy twarzy stają się ostre a wcześniej niedostrzegalne asymetrie uwypuklone. Aby uniknąć szybkiego postępowania procesów starzenia, możemy wykonać wolumetrię połączoną z innymi zabiegami ujędrniającymi skórę, np. laseroterapią. Tkanka tłuszczowa będzie działać prewencyjnie na późniejsze procesy starzenia dzięki wypełnieniu tkanek i działaniu komórek macierzystych, które intensywnie regenerują i odżywiają skórę przez długi czas, natomiast laseroterapia ujędrni i odmłodzi skórę.

Piękne policzki na długie miesiące

Lipofilling to zabieg krótki i nieinwazyjny. Nie wymaga dłuższego pobytu w klinice, a jedyny dyskomfort po zabiegu to opuchlizna i siniaki, których można się spodziewać ze względu na nakłucia kaniulą. Zabieg można wykonać również u młodych osób – wypełniając płaskie policzki, tworząc efekt wymodelowania twarzy, wypełniając dolinę łez. Starsze osoby mogą spodziewać się spektakularnych rezultatów dzięki uniesieniu opadającej skóry i jednoczesnemu wypełnieniu zmarszczek.

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.