Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Zazwyczaj piszemy o sylwetkach lekarzy specjalistów wykonujących zabiegi w naszej placówce, zgłębiając tajniki ich pracy. Opisujemy przebieg procedur medycznych, pokazujemy efekty operacji, przyglądamy się pacjentom i ich odczuciom. Dziś jednak skupmy się na osobach stanowiących filar pracy kliniki, bez których jej funkcjonowanie byłoby niemożliwe, a z którymi styka się każdy nasz pacjent w kluczowych momentach: przed i po zabiegu operacyjnym.

Rola pielęgniarek w naszej pracy jest nieoceniona. To właśnie one dbają o komfort pacjentów po operacjach, kontrolują stan ich zdrowia, czuwają nad samopoczuciem podopiecznych. To trudna i wymagająca profesja: oprócz profesjonalizmu, ciągłego kształcenia się, wnikliwości i czujności zawód wymaga określonych predyspozycji, pomagających na empatyczne podejście do pacjenta i jego potrzeb.

Pielęgniarki z prawdziwego zdarzenia wiedzą, że wyrozumiałość i cierpliwość jest w ich zawodzie bazą, na której budują dobre stosunki z podopiecznymi, łagodząc przy okazji stres związany z zabiegami. Nasza klinika może pochwalić się współpracą z najlepszymi specjalistkami pielęgniarstwa chirurgicznego, anestezjologicznego i doskonałymi instrumentariuszkami.

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PIELĘGNIAREK życzymy naszym świetnym specjalistkom owocnej i satysfakcjonującej pracy!

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.