„Zadowolony Pacjent”, „Jakość Roku 2015”

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Jakość Roku 2015          Z przyjemnością informujemy, że dbanie o najwyższy poziom usług w 2015 roku zaowocowało dwoma ważnymi dla nas nagrodami: odznaczeniem „Jakość Roku 2015” w kategorii „Usługa” oraz certyfikatem „Zadowolony Pacjent”. Oba tytuły mają dla nas wyjątkową wartość, bo świadczą o tym, że wysiłek włożony w ciągłe doskonalenie i rozwój został zauważony i doceniony.

Projekt „Zadowolony Pacjent” organizowany przez Instytut Badań Marki nagradza jedynie placówki, które uzyskują bardzo wysoką ocenę w badaniach konsumenckich przeprowadzanych na dużej grupie pacjentów. Założeniem projektu jest nagradzanie klinik i szpitali, które dzięki wysokiemu poziomowi usług mają duży wkład w poprawę zdrowia pacjentów. Badania są prowadzone m.in. metodą „tajemniczy klient”, ankiet internetowych i badania poziomu zadowolenia dotychczasowych pacjentów badanych placówek.

Certyfikat Zadowolony Pacjent - Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej

Równie cenny dla naszego zespołu jest certyfikat „Jakość Roku 2015”, będący najważniejszym odznaczeniem promującym jakość w Polsce. Zdobyliśmy je już trzeci raz! To nagroda, która daje naszym pacjentom jasną informację o niezmiennej, najwyższej jakości świadczonych przez nas usług medycznych. Świadczy o spełnieniu wielu drobiazgowych kryteriów, np. wysokiego poziomu etyki zawodowej oraz zaangażowania firmy w projekty doskonalące jakość. Dla placówki medycznej jest to podstawa dobrego funkcjonowania i gwarancja bezpieczeństwa
pacjentów.

                          Uroczystość wręczenia - Warszawa 2016 - Jakość Roku - Usługa Roku 2015 - Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej  Uroczystość wręczenia - Warszawa 2016 - Jakość Roku - Usługa Roku 2015 - Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej

Dziękujemy za docenienie naszych wysiłków i zapewniamy, że mimo przyznanych nagród nie osiądziemy na laurach!

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.