Korekta nosa w Artplastica

Operacje plastyczne – NIE tylko dla kobiet

W KATEGORII: Blog.

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny, którą dotychczasowo kojarzono głównie z zabiegami przeznaczonymi dla kobiet. Liposukcja (odsysanie tkanki tłuszczowej), korekta nosa, lifting twarzy czy zabiegi medycyny estetycznej bardziej interesowały panie, niż panów. Obecnie zmienia się podejście mężczyzn do tej gałęzi medycyny. Młodość, wigor i fizyczna atrakcyjność kojarzone są z ludźmi odnoszącymi sukcesy zawodowe oraz wiodącymi interesujące, aktywne życie.

korekta-nosa-artplastica-szczecinMłodzi mężczyźni wykazują zainteresowanie operacjami chirurgicznymi, przywracającymi atrakcyjną i wysportowaną sylwetkę. Stąd zainteresowanie zabiegami typu ginekomastia (redukcja piersi męskich), liposukcja czy plastyka brzucha po zbyt intensywnym odchudzaniu.

Z upływem lat panowie sięgają po zabiegi, mające na celu ukrycie efektów starzenia się. Plastyka powiek dolnych, plastyka powiek górnych, podniesienie brwi czy lifting twarzy i szyi przyciągają coraz więcej panów w średnim wieku, chcących wyglądać jak najlepiej przez długie lata i dorównać swoim partnerkom, które nie boją się bronić przed skutkami starzenia metodami, wymagającymi wiedzy i doświadczenia chirurga plastyka.

W MMTrendy pojawił się artykuł, w którym na temat męskich operacji plastycznych wypowiada się m.in. chirurg plastyk, współpracujący z Kliniką Chirurgii Plastycznej Artplastica – dr Arkadiusz Kuna.


przeczytaj cały artykuł na MMTrendy

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.