Wiosennie w Artplastica

Przyłącz się do nas na Facebooku:


22 maja w naszej klinice odbyło się wiosenne Botoks Party – jedyne wydarzenie w regionie, podczas którego zaistniała możliwość połączenia świetnej zabawy w dobrym towarzystwie i profesjonalnych zabiegów upiększających w sterylnych warunkach renomowanej kliniki.

Panie miały okazję poznać nowinki kosmetyczne i sposoby na pielęgnację urody, a także  skosztować przepysznych, kolorowych wypieków przygotowanych przez cukiernię Izybar. Dodatkowym atutem wydarzenia była możliwość bezpłatnej konsultacji z lekarzami. Każda uczestniczka mogła spotkać się z  dwoma specjalistami medycyny estetycznej – Zofią Polakowską i Przemysławem Czyżykiem –  oraz z chirurgiem plastykiem, doktorem Arkadiuszem Kuną. Prelegenci zaproszeni przez klinikę podzielili się swoją rozległą wiedzą na temat kosmetologii, podologii oraz dietetyki.

1

Uczestniczki spotkania powitała Monika Chomiuk (prezes kliniki) razem z doktorem Przemysławem Czyżykiem

2

Po wykładzie Pani Joasia Marczewska (kosmetolog) raczyła się pysznymi, owocowymi wypiekami przygotowanymi specjalnie na tą okazję

3

Babeczki, ptysie, eklerki… Cukiernia Izybar zadbała o wyjątkowo słodkie przerwy między wykładami

4

Kosmetyczki Elżbieta Piasecka i Agnieszka Cieślik, zwyciężczynie plebiscytu „Laur piękna”, opowiadały uczestniczkom o najnowszych trendach w gabinetach kosmetycznych, z których warto skorzystać jeszcze przed nadejściem lata

5

Wiosenny charakter imprezy udzielił się wszystkim zaproszonym. Panie tryskały dobrym humorem…

6

…i rewelacyjnie wyglądały!

7

Uczestniczki, które zdecydowały się na zabieg estetyczny trafiały do gabinetu doktor Zofii Polakowskiej

8

…która z wprawą wykonywała zabiegi przywracające skórze młodość i gładkość.

9

 

10

11

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.