Wiosenna gorączka, czyli jak zdążyć przed nadejściem lata

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Wiosna to czas, w którym szczególnie staramy się zmobilizować aby zadbać o swoje ciało przed nadejściem ukochanego lata.
Chcesz uzyskać szczuplejszą sylwetkę, niekoniecznie poddając się operacji liposukcji?
Chcesz mieć czystszą i gładszą skórę?
Walczysz z nadmiernym owłosieniem ciała?
Martwisz się,  że cellulit pozbawi Cię przyjemności korzystania w pełni z upalnych dni?
Zapoznaj się z bogatą ofertą, jaką ma dla Ciebie dzisiejsza medycyna estetyczna.  Czas gra tutaj ogromną rolę tym bardziej, że część zabiegów jest wykonywana przy użyciu lasera (eCO2 lub Fotona).
Aby osiągnąć płaski brzuch, niekoniecznie trzeba rozważać zabiegi operacyjne (liposukcję czy plastykę brzucha). W niektórych przypadkach doskonale  sprawdzi się alternatywna procedura nieinwazyjna Tightsculpting (laser Fotona).  Odświeżenie wyglądu skóry twarzy, to też temat bardzo szeroki. W zależności od problemu można rozważyć niewielkie procedury operacyjne, jak np. korekta powiek górnych, korekta powiek dolnych, przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz; być może jednak  akurat dla Ciebie wystarczające będą procedury nieoperacyjne: osocze bogatopłytkowe (Regeneris), Cellular Matrix, Juvederm Volift, Juvederm Volite, laserowy resurfacing lub endolifting  4D.
To tylko kila z najbardziej popularnych propozycji dzisiejszego rynku.
Ponieważ rozwiązań jest naprawdę wiele, warto jest umówić się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, aby ze specjalistą  omówić swoje cele i nakreślić optymalny plan działania.
Zachęcamy do lektury artykułu opublikowanego we współpracy z naszymi lekarzami w serwisie OPERACJE PLASTYCZNE:

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.