Szkolenie Allergan w Szczecinie

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Mistrz szkoli mistrza

Przy okazji wprowadzenia na rynek najnowszej linii swoich preparatów, firma Allergan zorganizowała specjalistyczne szkolenie dla 6 lekarzy ze Szczecina, Poznania oraz Warszawy. Spotkanie specjalistów medycyny estetycznej oraz szkoleniowców odbyło się w klinice i przebiegało pod okiem dr Magdaleny Dembińskiej – lekarza dermatologa, specjalisty akredytowanego przez firmę Allergan, Ewy Bartoszewskiej oraz Marka Dończyka.

507a

W szkoleniu wzięli udział m.in. lekarze, którzy pracują w klinice: dr n. med. Fabian Urban, lek. Przemysław Czyżyk oraz lek. Ewa Soczawa.

Reprezentanci firmy Allergan przekazali lekarzom wiedzę, która uzupełnia i podnosi ich kwalifikacje oraz jest niezbędna przy iniekcji najnowszej linii Juvaderm, opartej o technologię VYCROSS, czyli kwas hialuronowy (HA) najnowszej generacji: Voluma, Volbella i Volift.

351

Zabieg w porze lunchu? Czemu nie!

Nowa linia Juvaderm wpisuje się w modę na zabiegi typu „lunch time” – na efekty nie będziesz czekać dłużej niż kilkanaście minut. Nie pojawią się również obrzęki – po tym zabiegu możesz od razu wrócić do swoich codziennych zajęć. Dodatkowo wszystkie wprowadzone na rynek produkty są niezwykle elastyczne, praktycznie niewyczuwalne pod skórą i wyjątkowo trwałe – producent daje gwarancję efektów, utrzymujących się nawet 12 do 24 miesięcy. Juvaderm Voluma posiada atest FDA jako preparat do wolumetrii oraz Perłę Dermatologii jako najlepszy produkt do modelowania twarzy.

423

Nasze modelki pięknieją

Modelkami zostały zaproszone przez nas panie, które nie tylko z cierpliwością i bez strachu czekały na swoją kolej, ale też wprowadziły do kliniki zbawienną, pozytywną atmosferę. Szybko okazało się, że nie ma się czego bać, a efekty są spektakularne.

Pani Sylwia przed i po zabiegu:

Sylwia twarz

oczy ostatnie

Pani Beata przed i po zabiegu:

beata stara małe

beata stara małe

 

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.