Spotkania Kobiet w Artplastica

W KATEGORII: Blog.

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Rok 2014 w Klinice Chirurgii Plastycznej Artplastica rozpoczął się kobiecym wieczorem, którego nadrzędnym celem było miłe spędzenie czasu w doborowym towarzystwie przy przekąskach i napojach oraz rozmowa na tematy związane z wizażem a także rozmaitymi technikami dbania o urodę.

dni-kobiet-3Goście mieli okazję porozmawiać ze specjalistami różnego rodzaju dziedzin: kosmetologami, stylistami i chirurgami plastycznymi. Poszerzenie wiedzy i rozwianie wątpliwości, związanych z operacjami oraz zabiegami estetycznymi przyciągnęło do Kliniki kobiety w różnym wieku, dbające o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Po krótkim przywitaniu przez manager Kliniki, Monikę Chomiuk goście mogli poznać tajniki makijażu oraz stylizacji, które zdradziły im profesjonalne wizażystki – Maja Holcman oraz Natalia Janas. Panie dowiedziały się, jak dbać o wrażliwą cerę oraz jak zapobiegać starzeniu się skóry. Maja Holcman omówiła najczęściej występujące błędy w sztuce makijażu i zdradziła, w jaki sposób zamaskować niedoskonałości oraz modelować symetrię i odpowiednie proporcje twarzy.

Natalia Janas zaprezentowała swoje nieprzeciętne umiejętności w sztuce makijażu na przykładzie kobiety dojrzałej. Dobrała również kolorystykę, która pasuje modelce i z pewnością zainspiruje ją do odświeżenia swojej garderoby i wprowadzenia do niej nowych elementów, zgodnych z wytycznymi wizażystki.


dni-kobiet-2Wizerunkiem naszych gości zajęła się Anita Kobierska z Akademii Wizerunku Penelope, która odpowiedziała na najbardziej nurtujące pytania. Wskazówki dotyczyły doboru stylizacji odpowiedniej do figury, wyboru stroju biznesowego oraz makijażu idealnego do pracy. Pani Beata Olesiak ze studia fizykoterapii i masażu KOREMED omówiła kwestie dotyczące kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu, dzięki któremu pacjentki Kliniki Artplastica mogą szybko wrócić do formy po operacjach plastycznych. Pani Adriana Sławińska zaprezentowała zgromadzonym właściwości kosmetyków do pielęgnacji ciała po operacjach plastycznych. Prezentacja dotyczyła kremów SVR i Auriga. Zaprezentowane zostały również możliwości kosmetyków i preparatów do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej firmy Galderma. Pani Patrycja Pestka odpowiadała na pytania, dotyczące zabiegów z wykorzystaniem produktu Restylane. Informowała też o nowościach dostępnych na rynku.


dni-kobiet-1Prezentację Patrycji Pestki uzupełnił wykład dr Przemysława Czyżyka, specjalizującego się w zakresie medycyny estetycznej. Mówił on o różnego rodzaju wypełniaczach oraz o szerokim zastosowaniu laseroterapii, zabiegu od niedawna dostępnego w ofercie Kliniki Artplastica, dysponującej laserem frakcyjnym eCO2 –najnowocześniejszym laserem medycznym na rynku.

Przez cały czas trwania spotkania Panie miały okazję skorzystać z indywidualnych konsultacji, prowadzonych przez dr Arkadiusza Kunę oraz dr Przemysława Czyżyka. Spotkania umożliwiły lekarzom ustalenie z pacjentkami, jakie zabiegi byłyby najlepsze dla poprawy ich wyglądu i samopoczucia.


Dziękujemy za ten inspirujący wieczór wszystkim przybyłym!

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.