Festiwal w Nowym Jorku

„Pragnienie Piękna” jednym ze zwycięzców festiwalu w Nowym Jorku!

W KATEGORII: Blog.

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Film pt. „Pragnienie piękna”, będący dziełem Alicji Kapturskiej oraz reżysera Miguela Gaudenio został ogłoszony jednym ze zwycięzców prestiżowego festiwalu Summer Online Film Festival 2014. Jest to ogromne wyróżnienie dla twórców obrazu oraz dla Kliniki Artplastica –  film powstał w ścisłej współpracy z placówką, która udostępniła na jego potrzeby wnętrze kliniki oraz wsparcie merytoryczne specjalistów z branży.

Festiwal w Nowym Jorku

Obraz poruszył publiczność nawiązaniem do zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w nieznany wcześniej, innowacyjny sposób. Zyskał również indywidualny rys dzięki świetnej narracji, prowadzonej przez Agatę Kuleszę oraz wypowiedziom takich postaci, jak Maria Czubaszek, prof. Zbigniew Lew Starowicz, Piotr Najsztub, Agnieszka Szulim, Julia Pietrucha, Teresa Rosati etc. Dzięki dopracowanym w każdym szczególe zdjęciom, utalentowanej obsadzie oraz umiejętnemu poruszeniu drażliwego tematu, jakim jest chirurgia plastyczna film urzekł widzów i zdobył miejsce wśród zwycięzców festiwalu.

Zapraszamy do dyskusji na temat filmu na naszym Facebooku.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.