Powitanie wiosny w Beauty Group

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Dzień Piękna w klinice Beauty Group był wyjątkowy pod wieloma względami: słoneczna aura towarzyszyła nam w przygotowaniach i nie zmieniła się aż do końca wydarzenia. Czujemy, że to doskonałe rozpoczęcie ciepłych miesięcy!

Podczas spotkania nasi goście mogli przyjemnie spędzić popołudnie, porozmawiać na tematy związane z szeroko pojętym pięknem oraz skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zabiegi estetyczne. Gości przywitała Monika Chomiuk, prezes kliniki Beauty Group, zapowiadając wystąpienia zaproszonych prelegentów.

Każda pacjentka miała możliwość darmowej konsultacji lekarskiej z naszymi specjalistami medycyny estetycznej: doktorem Maciejem Józefowiczem i doktor Magdaleną Janeczek – Bobryk. Większość pań skorzystała z tej okazji aby poznać potrzeby swojej skóry i porozmawiać z doświadczonymi ekspertami.

Podczas prelekcji obecne były również konsultantki medyczne kliniki.

Zaprzyjaźniona kosmetolog Brygida Wańtuch opowiedziała paniom o najnowszych technikach wykonywania makijażu permanentnego, który jest doskonałym sposobem na zaoszczędzenie czasu podczas wykonywania codziennego make-up’u. Nasze pacjentki dowiedziały się na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego gabinetu i jaki rodzaj makijażu pasuje poszczególnym typom urody.

Laryngolog Grzegorz Jamro w przystępny sposób opowiedział pacjentkom, jak pozbyć się uciążliwego problemu chrapania. Wyjaśnił, jak działa zabieg NightLase wykonywany laserem Fotona oraz kto się do niego kwalifikuje, a także uspokoił pacjentki obawiające się dolegliwości bólowych, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.

Przepyszne przekąski i słodycze i ciepłe napoje uprzyjemniły wszystkim oczekiwanie na swoje konsultacje lekarskie.

Każda z pacjentek, która tego dnia odwiedziła klinikę otrzymała voucher, upoważniający do skorzystania z atrakcyjnych rabatów na wszystkie zabiegi medycyny estetycznej.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za poświęcony czas i doskonałą atmosferę spotkania. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.