OPERACJE PLASTYCZNE W POLSCE

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Dlaczego Niemcy masowo przyjeżdżają leczyć się do Polski?

O ponad połowę niższe niż w Niemczech ceny operacji plastycznych przy zachowaniu wysokich standardów medycznych to jeden z najważniejszych czynników, ułatwiających niemieckim pacjentom dokonanie wyboru polskiej kliniki.

Cały świat docenił już naszych specjalistów: zarówno lekarzy, jak i personel medyczny. Chirurdzy zdobyli renomę dzięki aktywności w licznych międzynarodowych towarzystwach naukowych, działalności dydaktycznej oraz rozwoju innowacyjnych form leczenia. Kliniki od początku zadbały o komfort podróży pacjentów do Polski oferując usługę koordynatora, który ułatwia zagranicznym pacjentom organizację nie tylko samego zabiegu, ale także usług dodatkowych.
Dzięki prowadzeniu takiej polityki od wielu lat skupiamy uwagę zagranicznych mediów. Tym razem do wspólnej pracy przy reportażu telewizyjnym zaprosiła nas niemiecka stacja NDR.

Mamy za sobą już pierwsze spotkanie organizacyjne z dziennikarzami z Niemiec.
Z przyjemnością będziemy się z Państwem dzielić informacjami dotyczącymi dalszych etapów tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji na temat projektu można otrzymać pod numerem kontaktowym: 510 053 545

Operacje plastyczne w Polsce

 

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.