,,..nie tylko skorzystały na tym zabiegu moje oczy ale i cała twarz, która teraz zyskała pogodny wygląd…”

Przyłącz się do nas na Facebooku:


 

    

Korekta powiek jest bardzo popularnym zabiegiem, który wykonywany jest nie tylko ze względów estetycznych. Opadające powieki mogą być bardzo uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu, powodując ich ciężkość i ograniczając przy tym pole widzenia. Jakiś czas temu zapowiedzieliśmy kolejną historię naszej pacjentki.
Pani Sabina wykonała korekcję powiek u doktora Urbana. Okres rekonwalescencji dobiegł końca. Jest to idealny czas aby podzielić się własnymi doświadczeniami 🙂

Klinika Beauty Group: Co skłoniło Panią do podjęcia decyzji o wykonaniu zabiegu korekcji powiek górnych?
Pani Sabina (pacjentka): Powodem mojej decyzji o wykonaniu korekty powiek górnych był nadmiar skóry na powiekach i nieestetyczny wygląd twarzy.

Jak dowiedziała się Pani o naszej klinice?
O klinice dowiedziałam się w 2017 roku od syna, który w tym czasie korzystał z Państwa usług.

Czy miała Pani jakieś obawy przed zabiegiem? Jeżeli tak, to jakie?
Żadnych obaw przed zabiegiem nie miałam, gdyż podczas konsultacji lekarz opowiedział mi szczegółowo jak będzie przebiegał zabieg jak również odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące zabiegu i rekonwalescencji.

Jak ocenia Pani efekt zabiegu? Czy zabieg poprawił Pani komfort życia?
Z efektu zabiegu jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie tylko skorzystały na tym zabiegu moje oczy ale i cała twarz, która teraz zyskała pogodny wygląd.

Jak wyglądał okres rekonwalescencji? Czy powrót do normalnego funkcjonowania nastąpił szybko?
Okres rekonwalescencji przebiegał bez żadnych powikłań. W moim przypadku opuchlizna po zabiegu utrzymywała się przez 2 tyg. W tym czasie oczywiście oszczędzałam się 😀 to znaczy nie wykonywałam żadnych ciężkich prac fizycznych. Obowiązki domowe przejął syn z mężem😂😂

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.