Mikołajkowy Dzień Piękna 7.12. 2018, godz.: 15:00

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Drogie Panie,

Mikołajki już tuż, a tym samym, wielkim krokami, zbliża się nasz Mikołajkowy Dzień Piękna.
To spotkanie z Wami stało się już poniekąd tradycją, z czego ogromnie się cieszymy.
Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was zarówno ciekawy blok dyskusyjny z naszymi specjalistami,
jak i szereg miłych niespodzianek!

UWAGA! Tylko w tym dniu Botox będzie kosztował 300 zł za 1 partię, a na pozostałe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej otrzymacie 30% rabat!

Mamy dla Was również LOTERIĘ z ciekawymi nagrodami 🙂

Wśród nich m. in.:

  • Ekskluzywne kosmetyki iS CLNICAL od PAD Technologies

Cleansing Complex marki Is Clinical to głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy. Łączy w sobie naturalne składniki odżywcze, przeciwutleniacze i składniki delikatnie złuszczające, które dokładnie oczyszczają powierzchnię skóry i ujścia mieszków włosowych, bez nadmiernego usuwania powierzchni lipidów.

  • Wysoko usieciowany kwas hialuronowy marki Juvederm® od firmy ALLERGAN Polska

JUVEDERM® VOLUMA® to preparat w postaci delikatnego żelu o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego. Służy on do przywracania objętości twarzy.

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom liftingującym, pomaga w szybki i naturalny sposób odzyskać utraconą objętość twarzy, odtwarza jej proporcje, wyrównuje linie żuchwy i podkreśla wydatność kości policzkowych. Dzięki temu w rezultacie zabiegu uzyskuje się subtelny efekt liftingu. Preparat dodatkowo nawilża skórę, co pozwala odzyskać jej naturalną elastyczność i gęstość.

Juvederm® Voluma® zawiera lidokainę, czyli środek znieczulający, dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta.

Uzyskane efekty estetyczne utrzymują się nawet do 24 miesięcy!

Preparat wyróżniony tytułem Perły Dermatologii Estetycznej w 2014 roku w kategorii:

„Najlepszy preparat do modelowania twarzy”

  • Cellular Matrix – osocze bogatopłytkowe (Regeneris) wzbogacone o nieusieciowany kwas hialuronowy od firmy LEA Vivacy Laboratorium Estetyki

Jeżeli zauważasz pierwsze oznaki starzenia się skóry, a na Twojej twarzy zarysowały się niepożądane, głębokie zmarszczki i cienie pod oczami – Regeneris Cellular Matrix pomoże Ci się ich pozbyć!

Ten perfekcyjnie regenerujący skórę preparat, jest efektem kontynuacji pracy naukowej twórców sławnego wampirzego liftingu. W ciągu ostatnich kilku lat osocze bogatopłytkowe zdobyło ogromną popularność na świecie i jest doceniane przez lekarzy wielu specjalizacji. Zabieg ten jak żaden inny poprawia jakość skóry od środka! Na efekty zabiegu trzeba jednak nieco poczekać, gdyż jest to cały proces odnawiania się skóry, który trwa. Stąd pomysł na dodanie kwasu hialuronowego, dzięki któremu efekt lepszego nawilżenia i napięcia skóry jest widoczny niemalże natychmiast.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie do wzięcia udziału w naszym corocznym Mikołajkowym Dniu Piękna.

Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie (0048 / 91 4540 442) lub na adres email: sabrina@beautygroup.pl

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.