Listopadowe spotkanie kobiet

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Spotkanie Kobiet w Artplastica 21 XI 2014 początek: godz. 15:00

Nadejście chłodniejszej, jesiennej aury nie powinno Was martwić – już 21 listopada po raz kolejny organizujemy inspirujący wieczór dla wszystkich Pań, zainteresowanych holistycznym dbaniem o swoje ciało i wizerunek. Zachęceni sukcesem styczniowego Spotkania Kobiet w Artplastica postanowiliśmy zorganizować równie interesujące wydarzenie, służące poszerzeniu wiedzy o rozmaitych technikach pielęgnacji, a także przyjemnemu spędzeniu czasu przy dobrej kawie i przekąskach.

W spotkaniu wezmą udział eksperci z dziedziny zdrowia i urody.

Poniżej przedstawiamy kilka punktów głównych programu spotkania:

  • Weź udział w wyjątkowej loterii i wygraj darmowy zabieg w oparciu o preparat z najnowszej linii Allergan – Juvaderm Volbella!
  • Rozważasz poddanie się operacji plastycznej, ale masz wątpliwości? Obawiasz się operacji, więc czytasz na ten temat informacje dostępne w Internecie? Zastanawiasz się, co jest prawdą,  a co mitem?
    Zweryfikuj to sama!
    Zamiast ufać relacjom anonimowych osób, stań twarzą w twarz z chirurgiem plastykiem oraz pacjentkami Kliniki Artplastica i porozmawiaj z nimi o swoich wątpliwościach na wyjątkowym spotkaniu, którego celem jest przekazanie uczestniczkom rzetelnej wiedzy.
  • A może chcesz przeciwdziałać oznakom starzenia się skóry, ale nie jesteś jeszcze gotowa na zabieg chirurgiczne lub ich po prostu nie potrzebujesz? Nie wiesz na co się zdecydować: kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, nici PDO, laseroterapia? Przekonaj się, co ma dla Ciebie do zaoferowania prężnie rozwijająca się gałąź medycyny estetycznej.
  • Nie wiesz jak zadbać o cerę, aby jak najdłużej cieszyć się jej młodym i zdrowym wyglądem? Czym jest profilaktyka starzenia się skóry i czy jest to trudna do opanowania sztuka? Przekonaj się, rozmawiając z kosmetologiem Joanną Marczewską.
  • Mówi się, że jesteś tym, co jesz. Jak dalece dieta może wpłynąć na nasz wygląd? Tajemnice komponowania zdrowej i zbilansowanej diety zdradzi dietetyk, ekspert od spraw żywienia ze szczecińskiego Centrum Leczenia Otyłości Obesity Treatment Center – OTC.
  • Wizaż jest sztuką, której zadaniem jest wydobyć osobowość kobiety za pomocą odpowiedniego podkreślenia wizerunku, wydobycia zalet jej urody i zamaskowania niedoskonałości. Dowiedz się, jak za pomocą pędzla i kosmetyków stworzyć perfekcyjne proporcje twarzy! Tajniki profesjonalnego makijażu i kreowania wizerunku zdradzi wizażystka Natalia Janas.

 

Panie, które pragną wziąć udział w spotkaniu prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

anna@artplastica.pl

lub zgłoszenia telefoniczne:

91 45 40 442

Prosimy również o szczegółowe informacje o ewentualnych osobach towarzyszących.

Liczba miejsc ograniczona!

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.