Lifting twarzy

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Beauty Group - Artplastica - lifting twarzy i szyi oraz plastyka powiek górnych. Zdjęcie przed i po operacji.Beauty Group - Artplastica - lifting twarzy i szyi oraz plastyka powiek górnych. Zdjęcie przed i po operacji.Beauty Group - Artplastica - lifting twarzy i szyi oraz plastyka powiek górnych. Zdjęcie przed i po operacji.Beauty Group - Artplastica - lifting twarzy oraz plastyka powiek górnych. Zdjęcie przed i po operacji.Beauty Group - Artplastica - lifting twarzy oraz plastyka powiek górnych i dolnych. Zdjęcie przed i po operacji.Beauty Group - Artplastica - lifting twarzy oraz plastyka powiek górnych i dolnych. Zdjęcie przed i po operacji.Augusto Moschini - lifting twarzy i szyi

Wszystkie zdjęcia w galerii są własnością kliniki Beauty Group i przedstawiają rzeczywiste efekty zabiegów. Należy pamiętać, że osiągnięte rezultaty są zależne od indywidualnych predyspozycji pacjenta i mogą być odmienne w przypadku innych osób poddanych operacji.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.