Laser Co2 - rabaty w Artplastica

Atrakcyjne rabaty na Laser eCo2

Przyłącz się do nas na Facebooku:


15% rabatu dla wszystkich, którzy do 31.08 zapiszą się na wrześniowe zabiegi Laserem eCO2

Wakacyjne wspomnienia zachowaj w pamięci, a nie na twarzy!

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, czas wrócić do codziennych obowiązków i zachować jak najlepsze wspomnienia z wakacji.
Warto także zawczasu pomyśleć o naszej skórze, której słońce, morska woda i wiatr mocno dały się we znaki i pozostawiły niechciane pamiątki w postaci drobnych zmarszczek i przebarwień.
Doskonałym sposobem pozbycia się tego typu posłonecznych pamiątek jest usunięcie ich przy pomocy zabiegów laserem.

Laser eCO2 to najnowocześniejsze urządzenie z rodziny laserów pozwalające w precyzyjny sposób zaplanować i wykonać zabiegi w obrębie skóry. Stymuluje się w ten sposób odbudowę i regenerację tkanek oraz substancji takich jak kolagen. Pełna przebudowa pozwala na wyeliminowanie drobnych zmarszczek i znaczne spłycenie głębokich, usunięcie przebarwień. Zabieg wykonany na dużej powierzchni skóry pozwala również na poprawę jej napięcia i ujędrnienia.

W jakich przypadkach stosujemy laser eCO2?

Przede wszystkim do zabiegów estetycznych. Najpopularniejsze, to likwidacja drobnych zmarszczek, przebarwień oraz „resurfacing”, czyli odmłodzenie, odbudowa i regeneracja całej powierzchni skóry. Poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry pobudzamy ją do regeneracji. Laser służy też do wykonywania zabiegów mikrochirurgicznych: przy jego pomocy możemy wycinać drobne zmiany skórne i zmniejszać widoczność blizn, a także leczyć bliznowce, czyli blizny przerosłe, które czasem powstają po zabiegach chirurgicznych lub po urazach.

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem.
Przeciwwskazania do zabiegu to:
– przyjmowanie leków zwiększających wrażliwość na światło,
– aktywne stany zapalne w skórze
– ciąża

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.