Goniec Polski: Zabiegi medycyny estetycznej

W KATEGORII: Blog.

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Polacy, mieszkający w Wielkiej Brytanii masowo przyjeżdżają do Polski, aby oddać się w ręce doświadczonych specjalistów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Oprócz operacji plastycznych, cieszących się dużym zainteresowaniem (powiększanie biustu, podniesienie biustu, korekta nosa, lifting twarzy, liposukcja, korekta uszu, plastyka powiek, plastyka brzucha etc.) popularne są również zabiegi medycyny estetycznej: wypełnienie zmarszczek i bruzd, wypełnienie lwiej zmarszczki (kwas hialuronowy i botoks, czyli toksyna botulinowa doskonale spełniają tu swoją rolę), powiększenie ust, wygładzenie skóry oraz poprawienie owalu twarzy. Pacjentom, którym zależy na młodszym wyglądzie polecane są nici liftingujące a także laseroterapia (laser frakcyjny CO2) oraz Pelleve.


Zapraszamy do artykułu, jaki ukazał się w Gońcu Polskim, jednej z najpoczytniejszych gazet dla Polonii mieszkającej na Wyspach.

goniec-art-2014Kliknij, aby zobaczyć pełny rozmiar

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.