Mikołajkowy Dzień Piękna

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Długo czekaliśmy na ten dzień… i było warto! Impreza dostarczyła nam mnóstwa pozytywnych wrażeń. Chcieliśmy, aby nasi goście wyszli od nas z uśmiechami na twarzy. Cel został osiągnięty – atmosfera spotkania była wyjątkowa. Po powitaniu gości przez prezes kliniki Monikę Chomiuk rozpoczęły się wystąpienia specjalistów różnych dziedzin: dr. n. med. Maciej Józefowicz opowiedział o chorobach żylnych i sposobach na ich leczenie, makijażystka Agata Maślak pokazała na modelce, jak wykonać makijaż świąteczny, natomiast kosmetolog Marta Wróbel krok po kroku objaśniła sposób na wykonanie odmładzającego masażu twarzy. Wszyscy goście otrzymali upominki w postaci kosmetyków, sponsorowanych przez firmę ZIAJA.

Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group - Prezes kliniki - Monika Chomiuk Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group - dr Maciej Józefowicz Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group  Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group - upominki dla naszych gości :) Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group - pokazy makijażu Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group  Mikołajkowy Dzień Piękna 2017 - Beauty Group - kosmetyki sponsorowane przez firmę ZIAJA

 

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.