Dzień Piękna

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Głodna nowinek ze świata chirurgii plastycznej, estetycznej i kosmetologii? Przyjdź do nas 31 marca, a dowiesz się od najlepszych w swoim fachu o ciekawych trendach obowiązujących w naszej branży. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy ciekawe wykłady specjalistów, atrakcyjne rabaty i bezpłatne konsultacje z lekarzami.

KAŻDY UCZESTNIK SPOTKANIA OTRZYMA VOUCHER, GWARANTUJĄCY 30% RABATU NA WSZYSTKIE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ!

Tylko tego dnia będzie można skorzystać z promocyjnej oferty zabiegów z użyciem Botoxu: TYLKO 300 zł za partię (rabat 50%)

Odwiedź naszą klinikę i dowiedz się z pierwszej ręki, jak zadbać o siebie na wiosnę.

  • Doktor Fabian Urban, chirurg plastyk, poruszy problematykę operacji piersi. Kto może poddać się zabiegowi? Jakich efektów możemy się spodziewać? Jak dbać o siebie po operacji?
  • Grzegorz Jamro, laryngolog, zdradzi jakie metody leczenia chrapania skutecznie rozprawią się z problemem oraz wyjaśni zasady działania laserowego zabiegu FOTONA

Każdemu gościowi gwarantujemy bezpłatną wizytę u jednego z naszych specjalistów medycyny estetycznej, flebologii lub laryngologii po uprzednim zapisie. Podczas wizyty możesz rozwiać swoje wątpliwości dotyczące zabiegów, które Cię interesują. Konsultacjami zajmą się:

  • Maciej Józefowicz (medycyna estetyczna, flebologia)
  • Magdalena Janeczek (medycyna estetyczna)
  • Grzegorz Jamro (larygologia)

Aby urozmaicić spotkanie zaprosiliśmy też specjalistki innych branż, które w obrazowy sposób opowiedzą jak zadbać o swój wiosenny wizerunek. Doświadczone wizażystki nauczą Cię, w jaki sposób umiejętnie wykonać konturowanie twarzy. Poruszymy też tematykę makijażu permanentnego.

Nasze cykliczne spotkania są świetną okazją do owocnego spędzenia czasu wśród inspirujących osób i w miłej atmosferze. Jak zwykle dla naszych gości nie zabraknie doskonałych przekąsek i ciepłych napojów.

UWAGA! Na spotkanie obowiązują zapisy drogą mailową lub telefoniczną. Zaczynamy o godzinie 15:00!

info@artplastica.pl

tel: +48 (0)91 45 40 442

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.