Casting

W KATEGORII: Blog.

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica organizuje casting dla wszystkich osób, które marzą o zmianie kształtu swojego nosa. Spośród wszystkich zgłoszeń, nadesłanych na adres mailowy kliniki wyłonimy finalistów, którzy zostaną zaproszeni do Artplastica w celu odbycia konsultacji z chirurgiem plastykiem. Po odbyciu konsultacji podejmiemy ostateczną decyzję, który z uczestników zostanie zakwalifikowany do zabiegu operacyjnego.

Osobie, która zostanie wybrana spośród nadesłanych zgłoszeń oferujemy darmową korektę nosa w zamian za zgodę na wykorzystanie wizerunku w materiale filmowym kliniki, który zostanie udostępniony online w celach promocyjnych.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres info@artplastica.pl.
W zgłoszeniu zamieść:

  • Krótką informację, dlaczego zależy Ci na operacji
  • Trzy zdjęcia nosa: przód, profil oraz obraz nozdrzy
  • Twoje dane: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy, pod którym możemy się z Tobą skontaktować.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 września 2014 roku.

Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica zastrzega sobie prawo do odwołania castingu lub jego zakończenia przed czasem bez podania przyczyny, a także do zakwalifikowania do zabiegu operacyjnego dowolnej ilości uczestników. Nadesłane przez uczestników materiały będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby castingu.

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.