Jesteśmy laureatem Jakości Roku 2015!

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Jakość Roku 2015„Jakość”. Dla nas – kliniki chirurgii plastycznej, dla naszych lekarzy, personelu, kadry managerskiej, ale przede wszystkim dla wszystkich naszych pacjentów, słowo to ma znaczenie szczególne. To właśnie „Jakość” – poziom naszych usług, komfort spędzonego w klinice czasu przed- i pozabiegowego, zadowolenie każdego pacjenta – jest wyznacznikiem naszej pracy i naszego rozwoju. Zadowolenie naszych pacjentów, to że pacjenci wracają do nas na kolejne zabiegi ponownie obdarzając nas zaufaniem, nam pokazuje, że „Jakość” jest na odpowiednio wysokim poziomie. Ale najważniejsze jest dla nas to, że tę właśnie „Jakość” dostrzegają inni.

Już po raz kolejny otrzymaliśmy statuetkę i certyfikat „Jakość Roku” w kategorii: usługa. 17. marca na Gali w Warszawie. W imieniu Kliniki wyróżnienia odebrała prezes Monika Chomiuk.

Monika Chomiuk, prezes kliniki Artplastica, odbiera nagrodę JAKOŚĆ ROKU 2015

Galę Jakość Roku na której zgromadziło się blisko 600 uczestników otworzył Krzysztof Stadler, prezes zarządu Fundacji Qualitas, która jest organizatorem wydarzenia. Prezes przypomniał zgromadzonym 10-letnią historię Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. – Wszystko zaczęło się w 2006 roku, gdy Marcin Kałużny, obecny przewodniczący Kapituły Certyfikatu, powołał do życia inicjatywę Jakość Roku. To ona zaprowadziła nas aż tu, na II Europejski Kongres Jakości – mówił. Inaugurację uświetniło także odczytanie listu od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do uczestników Kongresu.

Nie zabrakło paneli dyskusyjnych i wykładów podczas których dyskutowano na temat praktycznych i teoretycznych aspektów jakości. My braliśmy aktywny udział w panelu dyskusyjnym na temat jakości w służbie zdrowia.

Panel dyskusyjny z udziałem Moniki Chomiuk, prezes kliniki Artplastica

II Europejski Kongres Jakości został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Warszawy, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Polskiego Centrum Akredytacyjnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz European Organization for Quality.

Zdjęcie grupowe laureatów konkursu Jakość Roku 2015

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.