Gala „Future of Quality”

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Walka o Certyfikat Jakości Roku 2017 zakończyła się dla nas niebywałym sukcesem: jako jedyna klinika w Polsce uzyskaliśmy statuetkę „Jakość Roku: Złoto” w kategorii „Usługa: operacje plastyczne”. Nagroda promuje firmy i organizacje, które przykładają szczególną wagę do zachowania najwyższej jakości usług.  „Future of Quality” – pod takim tytułem promowany był Europejski Kongres Jakości, podczas której mieliśmy zaszczyt odebrać statuetkę. Certyfikaty JAKOŚĆ ROKU 2017 wręczali Członkowie Kapituły w asyście Jakuba Mielczarka, Sekretarza Województwa Łódzkiego.

Co to oznacza w praktyce dla naszych obecnych i przyszłych pacjentów?

Przede wszystkim daje pewność, że dbałość o bezpieczeństwo i komfort to nie tylko słowa, ale też działania: wieloletnia praca nad utrzymaniem standardów obsługi i dbałość o każdy szczegół obsługi. Certyfikat promuje najlepsze projakościowe rozwiązania firm, jest przyznawany na podstawie wieloetapowej oceny i audytu i uznaje się go na całym świecie.

Gala finałowa miała miejsce w Łodzi, a zgromadzeni na niej przedstawiciele biznesu i nauki mieli doskonałą okazję podzielić się swoją wiedzą z rzeszą przedsiębiorców i prelegentów. Merytoryczne spotkanie praktyków miało na celu przyjrzenie się koncepcji jakości w polskich przedsiębiorstwach. Wystąpienie inauguracyjne zostało przeprowadzone przez doktora Mateusza Grzesiaka, międzynarodowego trenera biznesu. Goście dowiedzieli się, czego Polacy oczekują od produktów i usług, jak mentalność danego narodu przejawia się w sposobach na prowadzenie biznesu. Kolejni prelegenci i praktycy kontynuowali wątek, biorąc pod lupę jakość i sposoby na utrzymanie usług na wysokim poziomie. Zaprezentowano też nowy projekt: „European Quality Certificate”, który wspiera polskich przedsiębiorców w walce o pozycję polskich marek na świecie.

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.