OPERACJE PLASTYCZNE W POLSCE

Przyłącz się do nas na Facebooku:


Dlaczego Niemcy masowo przyjeżdżają leczyć się do Polski?

O ponad połowę niższe niż w Niemczech ceny operacji plastycznych przy zachowaniu wysokich standardów medycznych to jeden z najważniejszych czynników, ułatwiających niemieckim pacjentom dokonanie wyboru polskiej kliniki.

Cały świat docenił już naszych specjalistów: zarówno lekarzy, jak i personel medyczny. Chirurdzy zdobyli renomę dzięki aktywności w licznych międzynarodowych towarzystwach naukowych, działalności dydaktycznej oraz rozwoju innowacyjnych form leczenia. Kliniki od początku zadbały o komfort podróży pacjentów do Polski oferując usługę koordynatora, który ułatwia zagranicznym pacjentom organizację nie tylko samego zabiegu, ale także usług dodatkowych.
Tak jest właśnie w Artplastica, dzięki czemu od wielu lat skupiamy uwagę zagranicznych mediów. Tym razem do wspólnej pracy przy reportażu telewizyjnym zaprosiła nas niemiecka stacja NDR.

Mamy za sobą już pierwsze spotkanie organizacyjne z dziennikarzami z Niemiec.
Z przyjemnością będziemy się z Państwem dzielić informacjami dotyczącymi dalszych etapów tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji na temat projektu można otrzymać pod numerem kontaktowym: 510 053 545

Operacje plastyczne w Polsce

 

 

Polub nas na FacebookuOdwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas. Dzięki temu pozostaniemy w kontakcie i na bieżąco będziesz dowiadywać się o promocjach i ciekawych wydarzeniach organizowanych na terenie kliniki.